zjentek

Mohu při registraci do aplikace na rozvoz jídla zadat libovolné číslo konta, třeba z jiných zemí Evropy, nebo Asie, USA?

Rozvoz jídla po Česku. Objednám si zde vůbec, pokud v Česku nemám zřízený bankovní účet?

Odpovědi
Dochy

Nevím o jakou aplikaci a o jaké číslo konta Ti jde. Kde jsem potřeboval, tam jsem bez potíží zaplatitl kartou a tam jsou je minimální omezení na zemi původu. (V současnosti u nás nejspíš nezaplatíš ruskou)

elkon

Vyber si dovozce, kde můžeš platit kartou, nebo hotově.
Ale jinak si myslím, že zase blbneš. Ty jsi jistě rád, že máš vůbec nějaké konto v české bance.

aliendrone

To záleží na tom, jestli prodejce typ karty (např. VISA, Master Card…) akceptuje.
Myslím, že třeba s kartou Sberbank pohoříš. 🙂

zjentek

Elkone a věřil bys, že je mně to srdečně jedno? Péro mně to nepostaví, tak co, jako 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️