mohu pracovat,když jsem invalida 3.stupně?

Nejlepší odpověď
roxy52

Pracovat určitě můžete.Zaleží na Vás,jak se na to cítíte.

Další odpovědi
dědapetr

Pracovat můžete,dle svého zdravotního stavu a co Vám povolí lékař.

sejtanka

I když se třetí stupeň považuje za plnou invaliditu,pracovat můžete,pokud vám to zdravotní stav dovolí.

Michal Kole

Ať tvůj zákonný zástupce (opatrovník) zavolá na sociálku a zeptá se jak se to v tomto případě se zdravotním a sociálním pojištěním. Myslím, že se něco odvádí státu.

Zaměstnavatel má na zaměstnávání zdravotně postižených nějakou úlevu.

Pokud budete pracovat na plný úvazek, může se stát, že Vám sociálka důchod vezme.