Pajonel-ka

Mohu požít díly ze staršího modelu Peugeotu 106 na ten novější?

Mám Peugeot 106 novější model a potřebuju vyměnit zadní leve sklo našla jsem dobrou nabídku jenže je to z toho staršího modelu a ja nevim jestli to bude pasovat nevíte to někdo … to stejné i s benzínovým čerpadlem.

Odpovědi
jendahun

Raději to prober s nějakým prodejcem v autoservisu,ten to zjistí podle katalogu náhradních dílů a podle typu v technickém průkazu.Já mám P106,který se vyráběl do roku 1994 a spoustu dílů z novějších nepasuje.Přední světla nejdou měnit vůbec za nové typy.