Mohu na policii nahlásit obtěžující telefonní číslo?

Na mobil mi stále volá číslo +420267010753 když to zvednu, nikdo se neozve nebo se ozve nepříjemná žena vydávající se za O2. Většinou mi telefonuje v dobu kdy telefon nemohu zvednout tak hovor zmeškám. A někdy m když vyzvánění skončí, přijde mi oznámení že mám novou hlasovou zprávu SAMA OD SEBE! Vždy když mi to tohle oznámí a já si zprávu poslechnu, je tam jen slyšet hluk mluvícího davu lidí v pozadí přesto že jsem třeba i na tichém místě. Podobné číslo se stejnými problémy mi neustále volalo z podobném čísla už v polovině minulého roku. Já si proto stáhla aplikaci na blokování čísel co si vyberu ale jak vidím, je to tu zas s jiným číslem a už mě to vážně obtěžuje. Zkusila jsem si tato čísla vyhledat v googlu a zjistila jsem že i mnoho dalších je těmito čísly obtěžováo.
Ale mě už to nebaví a chtěla bych něco udělat aby onen dotyčný dal konečně pokoj. Dá se tohle v tomto případě nahlásit na policii nebo něco?
Doplňuji:
badisko: kupodivu alespon jednou máš TROCHU normální odpověď a ne blbý narážky, že? až na to p.s…k čemuž dodám jen jediné, nevím, kde bereš to že jsou všichni proti mě? :D já se ptala na názor nebo nápad, ne jestli se mnou souhlasí v tom či onom, tak si to trochu v té hlavě srovnej..každo­pádně, táhni k šípku, nezajímaj mě tvé chabé pokusi o to mě jakkoliv zesměšnit ;) : http://angi.blog­.cz/1301/odpo­vedi-cz-aneb-zeptej-se-a-maz-pryc

Nejlepší odpověď
sio

http://www.kdo-volal.cz/42026701­0753
Doplňuji:
Tady jsou nějaká doporučení, asi bych nejdříve zkusila operátora.....

Další odpovědi
hanulka11

To by se asi na polici zbláznili ,víš co takových lidí volá . Prostě vydělávají na hlouposti druhých. Prostě to ignoruj a je to . Neber čísla která neznáš .

anonym

u tzv „mudrych“ telefonov napr. avast dokáže blokovať čísla.
u normálnych – ťažko radiť.

anonym

AngiShy, co tak zkusit nejdřív vyřešit problém tak, jak se řeší normálně:
Až Ti příště z O2 někdo zavolá, tak telefon zvedni a slušně řekni, že nemáš o nabídku zájem. Nemá smysl telefon pokládat, nebrat, ani být hrubá – to vše povede jen k tomu, že nikdo neprovede jediný úkon, který Tě „dalšího obtěžovaní“ může zbavit, t.j. že příslušný telefonista na svém monitoru „odklikne možnost NEZÁJEM“.
Víš, s tím policie nic neudělá, protože se jedná o běžnou nabídku tarifů telefonických společností. A ty mají ve sjednaných smlouvách většinou uvedeno, že mohou klientovi nabízet i další výhody (což jsou další tarify, telefony apod). Kromě operátorů jako je O2, T-Mobile a Vodafon se Ti mohou ozvat i obchodní zástupci těchto společností. Zkus zvážit to, že i na telefonních centrech pracují lidé, kteří se potřebují nějak živit. Jejich cílem není zcela jistě lidi obtěžovat. Vše je o uvědomění si člověka na jedné i na druhé straně. Lidé v cool centrech jsou většinou trpěliví a slušní, což se o klientech nedá vždy říci. Kam se chceš zařadit Ty?

Thor841

Od O2 klasika. Vim, ze Vodafone mel na tohle formular a cislo se dalo zablokovat primo u nich. Pokud mas novejsi telefon, blokaci muzes udelat primo v nem.

Fienir

To je takovej problém to číslo bloknout? Je to lepší, než otravovat policii banalitami.

Fienir

„Pokud se ti na těchto stránkách nelíbí,nikdo tě nenutí sem chodit.“

  • Tohle je nejhloupější argument, setkávám se sním dnes a denně.

iceT

Možná hloupý argument,ale nevyžívám se v tom,abych lidi,co mi odpovídají posílala k šípku nebo někam dál i kdyby mi odpověděli sebehloupěji,i kdy­by se mi 100× nelíbila odpověď,vždy jsem slušná,možná někdy hýřím ironií,ale když si někdo dá tu práci s odpovědí a dostane se mu takovéhoto nevímjaktonaz­vat…snad každý si zaslouží,aby se s ním jednalo slušně,nebo to snad právě proto,že to anonymita internetu dovoluje,bude každej na každýho sprostej?
Jistě,už to vidím,se na něco zeptám,nebude se mi líbit odpověď,protože vlastně správnou odpověď budu znát a proto hned každého pošlu do zadele,ne?To bude fakt bezva,všichni mě budou milovat,právě pro tu sprostotu,a ještě když se takhle zachovám vůči člověku,co je třeba o 10,20 nebo 30 let starší,to bude teprve to pravé ořechové,že?Se pak nelze ničemu divit,kam tato společnost spěje,když ti mladí a mladší nejsou schopní se se staršími bavit na úrovni.Přečetl sis vůbec to moudro,co uživatelka vyplodila na tom svém blogu?To vypadá,že snědla všechnu chytrost světa,když nás tam hází všechny do jednoho pytle,s tím,jak jsme hloupí,takže vlastně vyvstává otázka,proč sem vlastně chodí,když my jsme podle ní ti špatní,hloupí,do sebe zahledění narcisové nebo jak nás to nazvala.

briketka10

huxo údajně 21 !!

huxa

Kolik ti je angry? 12? měla bys zajet se otestovat do Mensy…