Avatar uživatele
ptáč

Jak na obtěžující telefonáty?

Hlásit policii prý nemá smysl. Prý jde o volání kontroly identity pro párování id telefonu, id SIM a identitu uživatele. Mít vypnutý telefon? tellows.cz

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Nevíteto? před 3427 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Já to osobně bud hned típnu nebo řeknu moment a telefon nechám na stole,at si mele co chce.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
klumprt

Buď se pobavit, a na to existuje řada způsobů. Naposled mi třeba kamarád říkal, že na dotaz, zda souhlasí s nahráváním hovoru, řekl prostě: „Ne.“ Čímž uvedl volajícího docela do rozpaků.
Anebo, když nemáme čas, tak se slušně vyvlíknout. „Děkuji, nechci, nashledanou“ Přeci jenom jsou ti volající lidé, je to jejich práce, lepší bohužel nesehnali a měli bychom se k nim chovat hezky.
Nebo, když nemáme vůbec čas a úvodní proslov volajícího je zbytečně dlouhý, tak si myslím, že je přípustné rovnou beze slova zavěsit.
Pokud bude v krátké volat znovu, pak je přípustné být neurvalý a hrubý, protože každý by měl pochopit, že když mu to někdo položil, tak se ním asi nechce mluvit.
Zkoušel jsem si ukládat čísla obtěžujících hovorů, abych je mohl rovnou odmítat, ale potvory volají většinou pokaždé z jiného.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Pokud

  1. máš čas – popovídej si, někdy k závěru hovoru volajícího pošli ´někam´
  2. nemáš čas – hovor zvedni, telefon strč do šuplíku a ´vzpomeň´ si za 10 minut
  3. čekáš důležitý hovor – v půce věty či slova volajícího prostě zavěs

😉

Každopádně se nenervuj, to ti za to nestojí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Nebrat neznámá čísla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Pokud nemáš někde své číslo zveřejněno, tzn. jsi ho dával jen příbuzným a známým, tak je neznámé číslo buď operátor nebo spam, což je téměř totéž 🙂 já taková čísla neberu, jen ztlumím zvonění, ať si vyzvání třeba minutu. Kdybych to típl, tím volajícího jen povzbudím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nastavení"filtr horů"
Doplňuji:
filtr hovorů má většina mobilů a možná i pevných linek,ale u těch to nejspíš může zastavit i operátor při nahlášení konkrétních nežádoucích čísel.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek