venkovan

Mohou muži zestárnout, když jsou podle jejich manželek pořád dětmi?

Nejlepší odpověď
dudu

Sice hodně lapidárně řečeno, ale nemám co dodat.

No jo. Mužský. Ti nestárnou.
Šediny je zdobí, brýle jim svědčí, vrásky jsou sexy. Žádné křečové žíly. Žádná celulitida. Žádné klimakterium. Ale pak najednou zdechnou.
Věra Chytilová

Další odpovědi
Andělé

Kdepááák,muži nikdy nezestárnou,ti budou hraví až do smrti..:-) Ale tj.přeci jenom dobře,že jo?:-)

dědapetr

Muži nestárnou,jen jsou hravější.

Damiana

Kdysi jsem viděla v seriálu Sex ve městě takový, řekla bych dost přesný průzkum. Ptali se tří žen na to, jestli si myslí, že muž je někdy schopen skutečně dospět.

Dvacetiletá odpověděla: No jistě, musí se chovat jako chlap, aby mě zabezpečil a já v něm měla jistotu.
Pětatřicetiletá řekla: Je to pro něj nutnost, aby mi stačil, protože jinak bude společensky odepsaný.
Šedesátiletá dáma se podívala za sebe, kde její muž žongloval s porcelánovými talíři na tyčkách a suše konstatovala: Ne.

briketka10

ne soudím podle mýho taťky tak nikdy ne ne ne 😁

IK

Zůstávají dětmi a pak mohou volně přesedlat na Alzheimera.

led

Ano, ale ten proces stárnutia je niekedy tak rýchly, že ho ani sami nezbadajú a hrajú sa ďalej s pieskovou bábovkou.
Ale, aby som nekrivdila, poznala som aj muža, ktorý sa starý asi aj narodil, celý život nepoznal ani hru..ani lásku..nič.

Šťastný to človek, kto sa dokáže hrať.