L. da Vinci

Mohlo se něco zásadního stát, že to dějiny nezaznamenaly?

Nejlepší odpověď
Kepler

Záleží na tom jaké historické období máš na mysli. Např. už několikrát na Zemi téměř vyhynul život. Ale pokud máš na mysli dějiny po vzniku písma, ani tam nebylo zaznamenáno zdaleka vše, zvláště v dobách, kdy se civilizační centra vyvíjela víceméně izolovaně. Také docházelo ke katastrofám a zničení dokumentů, např. požár Alexandrijské knihovny, což je asi největší kulturní ztráta, kterou kdy lidstvo utrpělo.

Další odpovědi
Rohlik

Urcite se toho stalo hodne o cem nevime. Ale spise davno v minulosti.
Respektive to dejiny zaznamenali, ale o tyto zaznamy jsme prisli diky prirodnim pohromam, valkam, atd…

Arne1

Určitě. Například návštěvy mimozemšťanů jsou v historii dovedně zaretušované aby se zdálo že tam nic takového není.

klumprt

Možná už se narodil člověk, který rozpoutá třetí světovou (jadernou) válku.

L. da Vinci

Mám na mysli, kdy lidé začali zaznamenávat události!