Mohlo by mít teoreticky nějaké výhody mít oholené obočí?

Nejlepší odpověď
marci1

Spíše nevýhody. Obočí máme proto, aby nám voda nebo pot netekl do očí. Dříve lidé měli obočí daleko větší a „hustější“ protože byli vystavení více vlivům počasí. Příroda není hloupá. 🙂
Zdroj: https://www.po­radte.cz/volna-diskuze/2848-proc-mame-oboci.html

Další odpovědi
Cenobita

Ano, když se dělají posmrtné masky, tak jde ten sádrový odlitek pak lépe sundat.

Pixma

Jistě, výhody by to mělo. Třeba rozeznat debila od normálních lidí.

Ředitel ČEZu? Tak to jsem se nespletl!

Lamalam

Mohlo, muňky by se musely stěhovat.

Drap

Myslím, že by to mělo spíše nevýhody.

marci1

Ředitel ČEZu dle vyjádření své matky:" měl ve 14 letech zdravotní problémy. Tehdy mu vypadaly všechny vlasy, a přitom byl zdravý. Já to přisuzuji léčbě tetracyklinem, když měl angínu." S vlasy mu vypadalo pravděpodobně i obočí.:-)

anonym

Pixma: Takže ředitel ČEZu je debil?
http://www.aha­online.cz/cla­nek/musite-vedet/63717/novy-kral-cezu-daniel-benes-ve-skole-byl-sprt.html