Lucule13

mohla bych se zeptat jaký mobil je lepší sonny ericsson xperia x8 a nebo nokia 5230

je mi 13 let,který mobil by byl pro mě vhodnější

Nejlepší odpověď
beer

Nevím co od telefonu očekáváš, tak tady máš srovnání obou – jedno po druhém, včetně ceny a přehledně:

http://www.mo­bilmania.cz/de­fault.aspx?cat­comp=1&catalog=1&i­temlist=20430%2c13­115

Další odpovědi
DDarent

rozhodně X8!!! 5230 je spíš jenom tak na volání a občas písničku..... X8 má aspoň vylepšenou dot. obraz. a je i o trochu rychlejší!!!