peterd108

Jaký mobil je lepší?

Mám si koupit Doogee X5 nebo iphone 5? Ten doogee by byl ale zbrusu novy se zarukou a iphone by byl 3 roky stary. Vykonove jsou na tom skoro stejne. Ale doogee je větší.

Odpovědi
LeUserGo

Velikostně …
Záleží na tom jak ty ho chceš používat, chceš ho nosit v kapse, tak si kup menší, chceš mít velký a široký display? – kup si větší

Pověst …
Určitě má lepší pověst Iphone 5, je také známější a abych se přiznal, ten druhý telefon vůbec neznám

Také záleží na ceně, ale pokud kupuješ již používaný mobil, záleží na stavu apod.

Záruka je dobrá věc, ale pro opatrné lidi je zbytečná, ale je samozřejmostí, že věci se mohou rozbít cizí vinou nebo špatná výroba …