dust8

Mohl by takto dle videa v otázce vypadat únos, testy na člověku od mimozemšťanů?

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=SBd7551y­law&ab_channel=THES­SALONIAN31N

Odpovědi
Ametyst

Mohly. Je to scéna z filmu, na který bych se určitě nedívala, ale ať si každý vybere. Ráda čtu komentáře pod videem. Zrovna ten první je skvělý: „Oni vypadají jako Joe Biden.“ 🙂

elkon

Taková videa bych na YouTube zakázal. K ničemu to není a nic rozumného to nepřinese.

lukasmikula

Trochu k tématu.

Když jdeme spát a vstoupíme do REM fáze spánku, zdají se nám sny, které jsou technicky halucinacemi. V tomto stavu máme rozhozený pojem o čase a pár vteřin spánku nám může připadat jako hodiny ve snu. Zároveň je tělo během REM fáze zcela paralizované což je asi proto, abychom své sny nemohli prožívat.

Možná se vám někdy stalo, že jste se probudili paralyzovaní a neschopní pohybu a trvalo pár vteřin, než jste se mohli hýbat? Může k tomu dojít. A zároveň se může i stát, že se probudím ale sen (halucinace) ještě probíhá a prolije se do reality.

A tohle je jedno z možných vysvětlení toho, jak lidé popisují únos mimozemšťany. Probudí se paralyzováni a prožívají halucinace, ve kterých plyne čas jinak než v realitě. Když se pak někomu v tomhle stavu zdá, že na něm mimozemšťané dělají testy, je téměř nemožné to rozpoznat od reality 🙂

Ametyst

Jiný komentář: „Já u zubaře.“ 🙂