Avatar uživatele
hubickova

Modrá smrt v počítači

Proč mi sem tam udělá počítač tzv.modrou smrt?Je to starší typ počítače,ale pořád slouží.Hlavně to udělá u on-line hry Tanky.Rady typu – kup si nový počál – nechci,momentálně na něho nemám.Nějakou jinou pomoc,co s tím?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? johana 56 před 3699 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Až se to zase stane, opiš si chybovou hlášku – teprve podle ní se dá něco usuzovat, BSOD může mít různé příčiny.
Prozatím si zkontroluj teploty (modrou smrt může způsobit i přehřátí) – např. pomocí Speccy (zdarmy, ke stažení třeba – http://www.pi­riform.com/spec­cy/download ).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Nepomůže nic jiného než přeinstalovat OS. Už má nárok.
Doplňuji:
A hlavně nepoužívej takové ptákoviny jako je CC Cleaner a pod. Smažou ti i to, co systém potřebuje.
Byl tady ajťák myslím „Bedy“, moc lidem zde pomohl. Měl stejné názory včetně antiviru. Jediný který doporučoval je ten co je zadara v OS " Microsoft Security".
Hada ti nezachytí stejně nic.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
beer

Sem tam to taky vidím na mé staré mašině už cca 10 let, Win XP a ještě k ničemu dalšímu nedošlo, teploty mám stabilně 42–43stC. A stává se to tehdy, pokud PC stejně jako ty, nadměrně zatížím. Nedělám s tím proto nic.
Pomůže ti jen to, že budeš hrát méně náročné hry, nebo alespoň (pokud to hra umožňuje) snížíš v jejím nastavení kvalitu grafiky atd.
Doplňuji:
Čištění PC je rovněž důležité a použít CCleaner je za předpokladu, že v něm nebudeš sama něco zaškrtávat/od­škrtávat, NAPROSTO BEZPEČNÉ.
Zkušenost
P.S: i Bedy proti němu nic neměl, byť jeho zkušenosti neznám – toto jsou moje letité ))

Upravil/a: beer

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Majkl95

Bedy byl špička v kategoriji :) zkus mu napsat maila bedy@outlook.cz třeba ti poradí ;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet