Avatar uživatele
berushga

Nova USB flaska se mi nenacte v PC..

Mam uplne novou usb flasku,dneska jsem ji poprve zkousela,jak jsem ji vlozila do pc,tak se nainstalovala,ale Po chvili se pc sam od sebe restartoval,nabehla modra obrazovka s bilyma slovama a odocitavani a za par vterin pc znovu nabehl.Flasku jsem teda z Pc vyndala a kdyz nabehl uplne,tak jsem ji tam znovu vlozila.Pipne mi to,ze mi ji pc nasel,ale nikde mi ji to neukaze,proste se do ni nedostanu!Co s tim ted?Potrebuju naformatovat pc a potrebuju si nekde zalozit data,jelikoz je to notebook a cd mechanika mi nefunguje uz pekne dlouho…:-/
Doplňuji:
Ta modra obrazovka se ukazala jen jednou a obcas mi to takhle z nicehonic dela,to odpocitavani a restart..jinak ani v jinem porte mi ji nenajde!Ostatni fungujou v pohode.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3764 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hamon

Bylo by užitečné opsat text na té modré obrazovce.
Zkus jiný port, případně v tom portu jinou flashku, jestli se chová stejně.
Doplňuji:
Ještě jestli můžeš, zkus ji v jiném počítači.
Dál se podívej do správce disků (Start – Spustit – diskmgmt.msc), je tam viditelá? Pokud tam uvidíš disk bez písmene jednotky, můžeš ho přiřadit (tady si můžeš počítač rozhašit, tak nikde neodebírej, neměň, jen přiřadit, pokud není). Víc asi takhle na dálku neporadím.

Upravil/a: Hamon

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
nonnel

Souhlasím s Hamonem a ještě zkuste kouknout v prohlížeči do nabídky Nástroje, Možnosti složky, Zobrazení a tam zrušte zaškrtnutí Skrýt prázdné jednotky ve složce Počítač. Pokud tam nabídku nemáte, tak nejdřív klikněte na Uspořádat, Rozložení a zaškrtněte Panel nabídek. Vše je v horním levém rohu průzkumníka.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Hamon, to je tzv. modrá smrt. Nechtěj opis obrazovky.

před 3764 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hamon

Nechci celý opis, ale na začátku je hexadecimální kód a popis chyby (např. IRQL less or equal nebo jméno chybujícího ovladače.). A podle toho se dá poradit víc.

před 3764 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek