Lucy13

Móda a já…

Nevíte nějaký dobrý stránky kde bych si mohla koupit trička , s nápisem I love NY, nebo něco takovýho líbí se mi vkus new yorku, nebo londýna, a tak…

Nejlepší odpověď
Miroslavst

U nás dělají potisky triček dle návrhu nebo i přineseného vzoru. Zkusil bych se podívat po něčem takovém u tebe ve městě.

Další odpovědi
BEAES

Projdi si třeba Olympii, určitě tam něco objevíš.

Dr. Vševěd

Jasně že můžeš koupit takové tričko přímo v New Yorku, ale viděla jsem ho i u nás v Česku v nějakém obchodě (bohužel si už nepamatuji, v jakém). Jinak znám značku přímu z NY Abercrombie and Fitch. Mně se hrozně líbí a má ještě asi dvě partnerské značky. Koukněte se na abercrombie.com