Mitvuše VANA

Jaký máte styl oblečení??

JÁ bych se chtěla zeptat jaký styl oblečení máte vy?? A jaký mi doporučujete?? Na holku s hnědýma vlasama na ramena hnědý oči??

Nejlepší odpověď
quentos

žádnej, prostě šáhnu po tom, co je ve skříni zrovna navrchu. Jediné, co jako výtvarník sleduju, je kontrast barev – např. bych obyčejně nedal dohromady zelenou a modrou.
Nedoporučoval bych žádnej. To, jak se holka voblíká, je to poslední, na co kluci koukaj.

Další odpovědi
VIKTORIÁ

To nejde rict, co by se k tobe hodilo – neznam te.. Nejde ti doporucit styl to musis ty sama, co se ti libi, to nos, bud osobita. Ale ja osobne moc nemusim ty hopersky styly, mam radsi neco elegantnejsiho (britsky styl) v Zare ho maji, tam nejcasteji nakupuju..

honza19hk

No já většinu času trávím v montérkách a to jak v práci tak doma pokud se hrabu ve vojenské technice. Jinak normálně rifle popř jiné kalhoty,tričko bunda.. V případě potřeby kvádro.

nikke

Zajímavé informace o modě také zde – http://superfashi­on.cz/