kuldas7

Moc prosím poradte

Dobrý den. Jsem ve finančních problémech a sháním nějakou domácí práci která vážně funguje. Na obtížnosti nezáleží. Co jsem našel na internetu tak byly samé podvody s poplatky předem. Víte někdo o nějaké firmě která by nabízela práci doma nebo nějaký přivýdělek v domácnosti. Moc Vám všem děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Rád bych poradil,ale dcera už ho shání 4roky bez úspěchu.Tak hodně štěstí.

Další odpovědi
BandiOl

Dobrý den. Přivýdělky na internetu fungují pouze ve formě MLM, nebo letadel.

  1. Letadla chtějí po Vás peníze na přeposílání peněz pro lidi, kteří vstoupili dřív. Podle nás se jedná o podvod.
  2. U MLM propagujete produkty, ze kterých máte provizi, nakupujete za velkoobchodní ceny a dostáváte peníze za obraty nových odběratelů.

My s manželkou pracujeme v MLM firmy OKG. Jedná se o náročnou práci, která vyžaduje hodně trpělivosti. Kdo tvrdí, že je to snadné a že za měsíc budete vydělávat milion, ten lže.
Naštěstí jsme s produkty spokojeni. Případně se podívejte na náš e-shop a udělejte si na to svůj názor a dejte nám vědět.

Zdroj: pknewshop.cz/zdra­vi/?kariera-vydelek,56