Zlatý

Moc prosím, poradíte kde se stala chyba?

Včera jsem hledala fotky ,klikla jsem si disk D a stále to psalo, že neodpovídá.Pak se pc zasekl a nic se nedělo-prostě přestal pracovat a nemohla jsem se vrátit na výchozí stránku ani zavřít. Prostě jsem musela /i když vím,že se to nemá/vytáhnout šňůru ze zásuvky.Ne hala jsem ho do rána vypnutý a ráno se rozběhl normálně. Dnes jsem opět chtěla z disku D fotky a stalo se to samé.Poradíte ,co se s tím mohlo stát?Moc děkuji.
Doplňuji:
nešlo restartovat, protože nic nefungovalo

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

místo vytáhování šnůry zkuste restartovat počítač,mě se to už taky takhle seklo
Doplňuji:
aha tak to už je problém,tak to zkuste ted když pc jde restartovat,není možné že jste si do discu D nahrála soubor který na vašem pc nelze spustit a ten vám to nějakým způsobem blokuje?

Další odpovědi:

Zlatý

Zkuste disk d vypojit z počítače a následně otestovat počítač. Pokud se nesekne, je problém s diskem D. Zkusil bych ho napojit do jiného počítače a uvidí se.

Pokročilý

Okamžitě zazálohujte veškerá data, o která nechcete přijít! Vypadá to na machanickou závadu HDD. Pak zkuste formát disku a novou instalaci systému. Osobně se domnívám, že bude nutná koupě nového disku. hezký den
Doplňuji:
Zálohu provádějte pouze na druhý (fyzicky přítomný!) disk! Pokud máte jeden rozdělený na více pouze systémově, při neodborném formátování můžete přijít o vše!

Zlatý

Předpokládám,že na HDD "D" nemáte nainstalovaný systém,který používáte,nebo se snad pletu?
Místo vytrhávání zásuvky by stačilo Ctrl+Alt+Delete a ukončit proces,který patrně zabírá 100% výkonu procesoru,potom samozřejmně PC zatuhne a nejde nic dělat,po vypnutí tohoto procesu,může to nějakou chvíli trvat, by měl PC normálně běžet.

Zlatý

Zjavne systém spracovával nejaké dáta v pozadí. PC nestíhal, treba chvíľku počkať, potom obľúbený trojklik "CTRL+ALT+DEL" procesy a ukončiť konkrétny proces

Zlatý

Mně se to také dříve stávalo, pak jsem si nechala PC přeinstalovat a dělám to tak 1* do roka a je vše OK.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.