larios22

Kde se stala chyba ?

Když si chci pustit nějaké video na stránkách loupak,drsny svet atd tak je okno s videem černé a je tam napsáno : Could not load plugins:
File not found ? přeinstaloval jsem flash player ale pořád nic.. Co s tím ?
Doplňuji:
používám Chroma, stáhl jsem si nejnovější adobe flash player a restartoval notas. Ale stále nic

Odpovědi
cochee

Po tvém doplnění: A ten interní Flash obsažený v Chrome jsi deaktivoval? Protože jestli ne, nepoužíváš externí Flash Player, ale stále ten, co je vevnitř Chrome integrovaný. On má prý opravdu nějaké mouchy. Jak na deaktivaci – viz zdroj.

Zdroj: http://www.onif­.cz/vyreste-problem-s-flash-player-v-prohlizeci-google-chrome/

Alesh

Řekl bych že potřebuješ spíš Adobe Shockwave Player

Zdroj: http://get.ado­be.com/shockwa­ve/?promoid=JOP­DF

badisko

Alesh …Dnes jsem dal Shockwave z pc dopr** vse mi jede… jak ma na obou strankach …ktere klucina uvedl ..Flash je prevazne pro hrani On-line her ..
Ale k veci …jakej jses stahl flashPlayer ?…stahl jsis ho pro svuj prohlizec ..tedy pokud pouzivas mozillu… tak pro mozillu a podobne ?
Restartoval jsi PC …po instalaci ?…odebral jsi predtim cely Flash Nebo jsu ho zrusil jen standartne …?…
Doplňuji:
correct; Shockwave je prevazne pro hrani On-line her ..