Zlatý

Jaký mobilní operátor je nejůlepší?? (výhody a nevýhody)

Po dlouhé době jsem se zase podíval na Odpovědi, některá jména vymizela, jiná zůstávají - každopádně, dobrý den Vám všem! :)

Poprosím Vás o pomoc s výběrem operátora. U O2 mám již půl roku problémy (včera mi 'konečně' bohužel zavolali, že mi ruší můj starý tarif a mám možnost ho nahradit novým, o stovku dražším a nevýhodnějším, což jsem odmítl, zítra mi budou volat novou nabídku).

Zvažuji přechod k jinému operátorovi, od každého z nich jsem nějakou určitou nabídku dostal. Konkrétně se chci ale zeptat na Vaše zkušenosti s těmito operátory:

1) Jak řeší váš operátor problémy (výborně, mizerně, apod.)
2) Jaká je stálost nabídky (zda-li Vám tarif zůstane i po uplynutí určitého období, nebo ho "v rámci inovací" změní)
3) Na pokrytí volání
4) Na síť 3G internetu (v mobilním telefonu)

K bodům 3) a 4) jsem se díval na internet. Nejlepší pokrytí pro volání má dle mapy O2, následuje Vodafone a T-Mobile má oproti nim pokrytí dosti špatné. (Na druhou stranu: na hlavních tazích ho má, jedná se spíše o menší vesnice, či údolí.)

Nejlepší pokrytí pro 3G internet má dle map T-Mobile, následuje O2 a Vodafone v tomto zaostává (pokrytí EDGE je u všech obdobné). LTE síť bohužel neuvažuji, protože ji na mobilu nerozjedu a nový mobil si neplánuji zatím koupit.

Tohle jsou ovšem poznatky z map, kde se uvádí, že je vše pouze orientační a teoretické. Jaké jsou tedy vaše postřehy z praxe? Kterého operátora preferujete a proč? (Ideálně pokud byste v rychlosti zodpověděli na výše uvedené otázky, budu rád - čím více odpovědí, tím lepší přehled.)

Hlasujte v anketě

O2 67% T-Mobile 0% Vodafone 33%

Odpovědi:

Bronzový

O2

s tím pokrytím je to relativní,u nás chytnem vodafon a u sousedů zase T-mobile,ale O2 všude,tarif mám podnikovej

O2

Vodafone

Doplňuji:
Vodafone je oproti O2 solidnější , protože nemění a nevypovídá tarify , alespoň o tom nevím. Já jsem byl u Eurotelu - O2 ,16 roků .Nejdříve skončila síť NMT , poté co mi nabídli další tarif , tak jej nyní zrušili a chtěli abych volal cca za 6.50 za minutu.Tak sbohem. Chytám signál i data Vodafonu v pohodě.

Diskuze k otázce

Zlatý

chudst

To mi vážně někdo tuhle otázku smazal? O.o Mno, díky za navrácení.

Mimochodem, opravdu jsem psal tento nadpis? "Jaký mobilní operátor je nejůlepší?? (výhody a nevýhody)"... že bych tam napsal dva otazníky a ještě udělal chybu ve slově? Buď jsem měl divnou chvíli (a pěkně nečeštinářskou :)), či mi to někdo mohl změnit?

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 868
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.