STUDENTKAEVA

Jaý operátor je nejlepší?

Nejlepší odpověď
Heisenberg

Myslím že jak pro koho. Lidé to rozlišují spíše podle nabídek tarifů a jejich cen. Zkrátka podle toho, co se ti vyplatí. Pokud často telefonuješ s lidmi, kteří mají 02, tak je hloupost pořizovat Vodafone, například :).

Další odpovědi
ptáč

Kdo to může posoudit? Dobrý tmobajl, Sazka mobil (od Vodafone). Hlavně ať sami neaktivují drahý internet na den, když se některá mobilní aplikace chce aktualizovat. Proto mám v mobilu Avast! který umožní ve firewallu zakázat připojení přes GSM, WiFi, 3G. Jsem bez reklam (android). Pro studentky se nějaký vhodný tarif u T-Mobile najde. Ale i to je myslím drahé. Já mám tarif a budu platit 202 korun, to nemám přivolané minuty. Udělejte si studentko Evo podnikový tarif: někdo z rodiny bude mít IČO, takže může být administrátorem a kdo bude chtít, může do takového podnikového tarifu vejít. A ty volací ceny jsou úplně jiné. SMS 100 ks zadarmo, jinak za pár haléřů, volání v rámci skupiny skoro zadarmo, do ostatních sítí něco přes 2 koruny.

Týnka3

o2 :)

bolak

Jak na co. Když sem napíšeš jak často a na které sítě voláš, kolik posíláš smsek do měsíce a jestli používáš mobilní internet, určitě dostaneš mnohem konkrétnější odpovědi.

Tomáš01154

Dle mého názoru, pokud málo voláte a píšete SMS a občas je třeba zkontrolovat internet v mobilu tak http://ovirtu­alech.cz/mobil-cz-pripojeni-k-internetu-zdarma/ jinak pokud není třeba internet v mobilu tak http://ovirtu­alech.cz/virtu­alni-operator-one-mobile/ zajímavé je i neomezené volání a SMS od http://ovirtu­alech.cz/virtu­alni-operator-dragon/

McArthur

Takový, kde máš nejvíce kamarádů a lidí, kterým budeš volat nebo Ti budou volat. V takovém případě si můžeš u operátora domluvit tarif s neomezeným voláním v jeho síti za pár korun. Těch pár hovorů mimo síť Tě nezruinuje.

Pokud nebudeš volat téměř vůbec, potom si zvol nějakou předplacenou kartu. A zase doporučím u operátora, kde máš nejvíce přátel, protože zřejmě budeš očekávat, že Ti zavolají.