propeller

Místo pro nerušený Skype hovor

Potřeboval bych asi 2 hodiny nějaké místo na Skype telefonát, kde nebudu rušit ani nebudu rušen. Volat z domova se mi moc nechce, v tu dobu nebudu mít moc klid / soukromí. Nějaký nápad?
Doplňuji:
Zapomněl jsem dodat – v Praze.

Nejlepší odpověď
Lucijej

Já takhle chodím do studovny v městské nebo vědecké knihovně, ale tam by si musel spíše šeptat, ale když si chci normálně pokecat, tak ve výpůjčním oddělení bývají mezi regály stolky i s počítači a tam se můžeš normálně vybavovat nebo jestli mají miúltimediální místnost, to je taky dobré. Ale chce to najít nějakou větší knihovnu.

Další odpovědi
mosoj

To si děláš srandu ne ?