Rocker

Minecraft do mobilu

Syn si chce koupit mobil,na kterém půjde hrát Minecraft.Jak poznám,např.podle parametrů telefonu,jestli na něj Minecraft půjde?
Doplňuji:
Samozřejmě nechce telefon jen kvůli Minecraftu,ale hraje ho pořád na PC,spolužáci ho hrajou i ve škole na mobilech,tak ho chce taky:-)Našetřil si na něj sám,tak mu to nebudeme vymlouvat:-)

Nejlepší odpověď
Bedy

No Minecraft v mobilu prý žádná sláva není, prostě prý to není vončo.

Minecraft podporují mobily s operačním systémem Android 2.3 (a vyšší) a iOS. možná, že už je hotová i verze pro Windows Phone, to nemohu však zaručit.

U Androidu pozor – když budete kupovat mobil s Androidem, tak koukejte na verzi Androidu a požadavky na hardware.

Dobré je, když mobil má aspoň Android 4.0 (Ice cream sandwitch), 512MB RAM (doporučuju ale spíš 768MB a více, jinak mobil je pomalý, seká se, apod. – porstě zdroj utrpení). No a chce to aspoň dvoujádrový procesor, pokud jednojádro, tak aspoň na frekvenci 1,4GHz. Jinak je to fakt bída.

Další odpovědi
dj.david1234

No upřímně… hehe… Jestli mu jde jen o to aby mu tam šel Minecraft.. Tak je to škoda peněz… Na mobilu je to úplně něco jinýho než v PC…
Jinak: Xperia Play to rozjede Já mám zkušenost, že na Xperia Active to jde taky. (U Active je výhoda k mobilu, že je vodotěsný 🙂 Může hrát i ve vaně )

… tady je něco k tomu Minecraftu:

http://www.mi­necraftwiki.net/wi­ki/Pocket_Edi­tion