zdendík

jak stahnout java hru do mobilu samsung dotikáč prosím všemi možnostmi dekuju

podrobnou odpověd jak stáhnout java hru do samsungu dotikáče všemi možnostmi prosím pomozte my sem tupej jak poleno a dlouhou odpověd moc děkuju
Doplňuji:
do samsungu s5230 jak stahnout do mobilu java hru odpovět jak to udelat dekuju

Nejlepší odpověď
skorcovaz

Asi by pomohlo napsat presny typ mobilu.
Ja mam treba taky Samsung ‚dotykac‘ Galaxy S II a Java hry mi nejdou.. :(
Zkuste si v prohlizeci (napr. Opera) zadat do vyhledavace (napr. Google) DOWNLOAD FREE JAR GAME
Pokud Vam ty hry nepujdou, najdete si nejakou na Androidmarket.com

Další odpovědi
Reuef

5230 to je Star vid ? tam to mas kapku slozitejsi…tam hry z pocitace bez upravy firmwaru nenahrajes…jedine stahnout z mobilu…a pokud sis nevygoogloval uz driv reseni svyho problemu tak se radeji sam ani do nahravani novyho firmwaru nepoustej