Milování mě nebaví

Ahoj, nebaví mě milování s manželem. Je to nuda. Co s tím?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Záleží na tom, jesi tě to bavilo s jinýma..? Pokud jo, doporučuju pročíst si kámasútru (dnes už je jich spousty moderních). Když manžel uvidí, že se snažíš si hrát, snad se taky připojí. Pokud mu nedocvakne ani změna postoje, pak by to chtělo menší debatu, je zbytečný mlčet

Další odpovědi:

Pokročilý

Vyzkoušej různy polohy...taky sem měla takový problém...ale s trochou fantazie si to užiješ;-)

Bronzový

Na všem co už bylo napsáno je kousek pravdy, ale pravda je také taková, že velké procento žen má sexuální apetit spojen s emoční složkou. Pokud je váš vztah vlažný bude pro vás zřejmě vlažné i milování a nepomůže ani sexy prádlo ani kamasutra. Je spoustu věcí, které mohou obohatit a spestřit sexuální život, ale pokud tam není základ, tedy dobrý a zdraví vztah zřejmě se změny jen tak nedočkáte.

Zapřemýšlejte o tom a po té doporučuji jen jedno KOMUNIKACE !

Jednoznačně doporučuji změnu, jiný polohy, jiný místa, afrodiziaka...

Nebo zkuste změnit prostředí, jet někam sami dva. Občas pomůže si promluvit, koupit něco nového (spodní prádlo, erotické pomůcky) nebo vyzkoušet něco nového ve vaší sexuální oblasti.

Pokročilý

něčím to zpestřete.. určitě se něco nového najde.

Dělej to tak, aby to bavilo i jeho a pak to bude bavit i Tebe.

Souhlasím s ostatními.. Změna poloh, místa, různé erotické hračky.. Atraktivní prádlo.. Chlapy mají změnu rádi a ještě radši ji uvítají..

všechny rady jsou k něčemu.. z každé kousek.. nejlepším řešením vždycky není překvapení.. když jsem já osobně provedl změnu, partnerka se málem rozbrečela, že jsem jiný.. že jistě někde trénuji.. no zloba byla skoro na místě.. ale pak jsem rezignoval.. a přesně tak.. po čase chtěla změny ona.. ale to už je minulost.. všechno je to o komunikaci.. mluvit mluvit mluvit..

Doporučuji:
1/ promluvit si o tom s partnerem
2/ zkusit si ty společné chvíle nějak zpestřit
3/ hlavně - neházet flintu do žita a tak nějak si milování opet zamilovat!

Drzim palecky, at to zvladnete!

Pokročilý

chce se to dostat ze stereotypu zajít společně do sexshopu,udělat si romantický večer,odprostit se od problémů,někdy to může způsobovat i antikoncepce

A s jinýma vás to bavilo?

Diskuze k otázce

Stříbrný

elektrikář

Jak říkal náš pan profesor chce to zmněnu, podívat se spolu na hambaté video. Použít masážní olej. Někam jet.A když to nejde, aspoň nad postel dát jiný obrázek.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.