Migreny! Co s tim??

Ahoj, mam caste migreny uz od 11 let, je to priserny, kdyz je mam v ty chvili, se mi chce jen umrit! Ale zadny prasky mi na to nedaji, prej az v 18 ti, protože jsou moc silny nebo co... mam je 3 x do tydne, nekdy to na me prijde i ve skole! A potom .. ach jo, je to fakt priserny, mota se mi hlava, zvracim, nemuzu z ty bolesti ani koukat na oci! Nemuzu jist celé dny... nevite, co s tim???
Doplňuji:
je mi 15! a dekuji za odpovedi!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Další odpovědi:

Pokročilý

Ahoj.Taky mám často migrény,úplně stejné stavy jako ty,dobře znám jaké to je a kdybych v tu chvíli umřela tak je mi to jedno.Nevím kolik ti je,ale určitě by ti mohla doktorka napsat kapky Algifen.Určitě pomůžou.Mě pomůžou víc než prášky přímo na migrénu předepsané neurologem.

Tak homeopatickou léčbu bych určitě nedoporučoval, ta se odehrává tak, že výsledný stav je jen krátkodobý a problémy opět nastanou.

Pokročilý

Zkusila bych doplnit pitný režim na tři litry tekutin nejlépe.Při potížích natřete hřejivou konskou mastí krk,jenom trošíčku čelo a lehnout do postele.Dávat si pozor z čeho záchvat vzniknol,ze stresu,překořenšné jídlo,mnoho soli ,zablokovaná páteř.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.