Cartierka

Migréna.. Jak na ní vyzrát?

Máte nějaké rady jak se jí zbavit, nebo jak jí předejít?
Děkuji za odpovědi :)

Nejlepší odpověď
Alesh

Ženy mají 3 mozkové buňky:

  1. na menstruaci
  2. na migrénu
  3. které přepíná mezi 1., 2.

🙂

Řešení:

  1. možnost – během menstruace zabít přepínací buňku
  2. možnost – zabít buňku na migrénu

… já vím, zvláště přítomné dámy jsem tímto přiblblých vtípkem opravdu potěšil? 🙂

Další odpovědi
Drap

Kdybych znal účinný způsob , který by fungoval pro všechny, tak by to bylo na Nobelovu cenu.

quentos

mnohdy pochází od zablokované páteře, v tomto poradí dobrý chiropraktik. Bohatá vlastní zkušenost, i zlou migrénu mi výborný chiropraktik spravil jedním správným hmatem.
Pokud ne, mnohdy mi na ni pomohlo (JEDNO;{)> pivo nebo kafe.
Doplňuji:
výborným lékem na migrénu je paradoxně sex, takže ona oblíbená ženská výmluva je protimluv jak bejk :{)> http://www.no­vinky.cz/zena/vzta­hy-a-sex/119532-sex-patri-mezi-nejucinejsi-leky-na-migrenu.html

anonym

Doporučuji Centrum léčby bolesti a důkladné vyšetření, které by mělo odhalit příčinu migrény konkrétně u Vás. Prevence jako taková existuje pouze v tom rozsahu, že se doporučuje mít pravidelné fyzické aktivity, pravidelný čas jídla a postupně se nenáročnou formou snažit zvyšovat svou fyzickou odolnost. U nastupující migrény je třeba nečekat až na její plné nastoupení, ale podpůrné prostředky začít brát hned.
Je třeba si uvědomit, že bolesti hlavy způsobené migrénou jsou zaviněny zužováním cév a že toto zúžení je něčím zapříčiněno.
Velmi žádoucí je naučit se bránit stresům.

SonsyMite

Já si dám http://cs.wiki­pedia.org/wiki/I­buprofenum zapiju to něčím horkým (káva, čaj) a jdu ležet s obkladem na čele do tmy :D

U mně to funguje