DomcaCZ

Měly by se zuby ráno čistit před snídaní a nebo až po snídani?

Jen tak jsem se nad tím zamyslel :) Přeji hezký den a děkuji za odpovědi :)

Nejlepší odpověď
hanulka11

Určitě po snídani, protože by ti tam zůstalo vše a dělalo by to neplechu. Takže ale můžeš před i po, pokud třeba snídáš až v práci .

Další odpovědi
anonym

Podle nových průzkumů se doporučuje zuby čistit nejdříve 1/2 hodinu po jídle. Já si zuby vyčistím hned ráno, když se vzbudím, a pak si je čistím po večeři, před spaním.

Bedy

Správně i prakticky po snídani. Správně, protože vyčistíte zbytky jídla a prkaticky, protože po vyčištění zubů nelze jíst ani pít sladké (slazené cukrem) – je to totiž pěkně hnusné.

anonym

Zuby si čistím půl hodiny před snídaní a potom po každém jídle. (Pokud jsem chodila do práce, tak to po jídle byla žvýkačka bez cukru.)