P1784

Melou boží mlýny ? A co to vlastně je a kde jsou ?

Nejlepší odpověď
panenka

znamená to že na každého jednou dojde a bude tedy potrestan jak si zaslouží

Další odpovědi
mapaf

Sousloví boží mlýny je připodobnění samotné boží činnosti která je všude (melou pomalu ale jistě) ,tedy co se má stát stane se,i když to možná chvilku potrvá. Často používáme toto přísloví se vztahem na boží spravedlnost…každá špatnost bude jednou po zásluza potrestána.

Zdroj: moje hlava

deny555

Boží mlýny určitě melou a každý by se měl podle toho v životě chovat,aby ho pokud možno nesemleli-