Měli sjte někdy učitele, který se dal překecat k něčemu vtipnému?

Většina učitelů si hraje na seriozní a namyšlený snoby. Proto je vzácnost mít nějakého učitele, který by byl tak jakoby správně řachlí, aby udělal něco zábavného, vtipného, nebo se k tomu dal alespon překecat, aby se jednoduše nějak odvázal. Příkladem jsou tři učitelé i z mé školy, kteří si zahráli ve videu studentského projektu(http://www.youtube.com/….
Zajímalo by mne, jestli také máte nebo jste měli nějaké učitele, kteří se nějak odvázali, jak a co se stalo atd :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

Jo, měla jsem na střední naprosto super učitele, který se dovedl odvázat do té míry, že jsme se vzali.:-)

Další odpovědi:

Zlatý

Trochu jednostranný pohľad. Pohľad žiaka na úzku skupinu učiteľov. Iný žiak v inej škole môže zasa tvrdiť opak.
Aj učiteľ je človek! - túto definíciu by si mal každý uvedomovať.
Pri práci učiteľ a učenie druhých je práca, nemôže ´blbnúť, jeho úlohou je niečo naučiť, natĺcť do hláv veľké množstvo učiva za krátky čas. Prirodzene sú aj chvíle, keď sa dá vážnosť uvolniť, sadnúť si na katedru, usmiať sa a použiť najaký vtipný príbeh k látke, ktorú práve učí a žiaci si vôbec nemusia uvedomiť, že vlastne používa ´Škola hrou´.
"Blbinky se lépe pamatují"

Zlatý

a co to má být ??
je to něco podobného jako toto ??
http://www.youtube.com/…

Doplňuji:
nezlob se, ale toto video z vaší školy mi připadá vtipnější..

Stříbrný

Je nová doba trošičku - i podle náplní těch videí je to vidět :) Mimochodem celkem dobře natočené studentské video - berete - li i hlas neodborníka :)
Učitelé se smyslem pro humor byli, jsou a budou a já je taky zažila - chvála jim!!! :D Především těm, co dokázali skloubit učení ( a občas té nejvyšší kvality) s legrací - těm bych dávala pedagogické řády. Despotičtí suchaři mne neokouzlovali a ani na ně nevzpomínám extra ráda - ať už naučili, nebo ne (protože byli tací i tací).

Bronzový

Obě videa jsem skouknul celá.

Měl jsem učitele, kteří by se dokázali zapojit do podobného projektu.

Pokročilý

Máme, ale jen jednoho! Je to úplně nejvíc super učitel, kterýho znám!!! A to video je hrozně hezký!! :DD

Diskuze k otázce

Zlatý

briketka10

takové učitele jsem žádné neměla, ale víc se mi líbí toto video :D
http://www.youtube.com/…

Zlatý

led

briketka, ďakujem za video, nádherné, konečne som pochopila, čo mi k dokonalej kantorke chýbalo...
:)

Zlatý

briketka10

led, ale já jsem původně svou odpověď nahlásila včera adminům a nevím proč a z jakého důvodu ji oni vrátili zpět ??
já se nechtěla jen Angi dotknout a proto jsem chtěla jen odpovědět do diskuze a vidíš, jak to dopadlo :)
nechápu ?? naprosto ne ??

Zlatý

led

Je to krásna paródia, pohľad, ako si žiaci predstavujú učiteľa.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2412
Zlatý Drap 1486
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 490
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.