Avatar uživatele
jirka F

Měli jste někdy sen tak živý že jste si(v tom snu)mysleli že je to skutečnost?

Tato otázka nemá nic společného s touto:

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-tak-zive-sny-ze-rano-nevite-co-je-skutecnost-a-co-sen

zdroj obrázku: pixabay

pozn.Chtěl jsem to původně dát do kategorie věda,ale nakonec jsem si řekl že je lepší když to dám do kategorie zábava a ostatní.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 1838 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mp2

Odpoveď byla označena jako užitečná

Měl jsem sen, kde jsem si myslel, že je to doopravdy.
Odehravalo se tam něco, co se mělo odehrat další den. Strašně jsem se na to těšil a asi proto, se mi o tom zdálo..

V tom snu mi nesedělo, že tam byla osoba, která tam nemá co dělat.. Kamarád tam měl manželku, která patřila k jinému kamarádovi..
Já jsem si uvědomil, že to je sen..
Snažil jsem se zaostřit na detaily. Při pohledu na obličej osoby se ten obličej stále měnil.
V zrcadle jsem viděl pokaždé odraz jiné osoby..
Zkusil jsem se štipnout, ale bolest jsem normalne citil..
Štipal jsem se po celé ruce,..
V tu chvili jsem se vzbudil a příštíhl jsem se, že se štípu…
Já jsem byl vzhůru, když jsem se začal štípat, ale před očima jsem viděl stále ten sen..
Je to hodně zvláštní situace..

Do takového stavu se jde dostat, pokud jsi dlouho vzhůru a na něco se soustřediš..

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?jirka F Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Ano, to asi měl každý. Já jsem dokonce měl potíže i po probuzení rozlišit sen a skutečnost. Byl jsem nějakou dobu dokonale zmatený.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
EKSOT123

Někdy se při probuzení musím chvíli přemáhat, abych vyloučil myšlenky patřící do snu a pokračoval v realitě. Ale jednou jsem to pěkně schytal: Jeden trošku popletený známý mě ve snu půjčil kolo, které mělo řidítka na tlouhé tyči, takže jsem při ježdění musel mít ruce nad hlavou. Ráno mě hrozně bolely ruce a byl jsem dobitý jako kůň.

před 1837 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jirka F

@Mp2:Totéž se mě stalo dnes normálně jsem se probudil,ale ještě jsem byl jakoby ve snu protože jsem viděl osobu která v tom snu byla po chvíli zmizela ale je to zvláštní určitě.

před 1838 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek