kurec

Měli by si podle vás ženy holit chlupy?

Nejlepší odpověď
Roman71

Menší jazykové korekce.. Měli – ženy?
Správně: Ženy měly, muži měli.

Holení ochlupení není (historicky) nic nového, u žen, ani u mužů.
Ať si holí každý/každá co chce, je to jeho/její volba.

😉

Další odpovědi
Drap

To je věc každého jedince, a proč bych to měl já nějak řešit, nebo o tom rozhodovat.

aliendrone

Jejich věc. Já bych ovšem s bíbratým strašidlem, kterému z nosu trčí chlupy jak chapadla polypů, na holeních a vůbec roste KOŽICH medvěd hadr na schůzku nešel. Obecně nemusím ženy, které o sebe nedbají. 🙂

EKSOT123

Leda tak na obličeji, kdekoliv jinde by to byla velká škoda. (Nejde o to, o sebe nepečovat, ale nekazit to, co patří k mistrovskému dílu. Ha ha, možná to souvisí s tím, že jsem vyučen zemědělství, hlavně bio a pořád jsem někde v přírodě… Samozřejmě si také myslím, že není na škodu, když si stárnoucí žena obarví šedivějící vlasy a dá šetrný make-up, ale u mladých je většina „péče“ kontraproduktivní. Ovšem pečovat o sebe je dobré i u mladých – žena by si měla uvědomovat svoji krásu a kouzlo – péče jistě nějakým zvláštním způsobem přispívá k přitažlivosti a tajemnosti dívky, k jakémusi propojení psyché, krásy a vyzařování do okolí. Ale nemyslím, že by v tom prvořadou roli hrál make-up. Nebo jen ten, co přispívá ke zdraví pokožky. Většinou jsou podle mě krásnější dívky bez něj, v plné síle přirozené krásy. Vždyť na soutěžích krásy, když se dívky prokousají až do finále, tak jsou díky „péči“ z krasavic většinou jakési povadlé nijaké nic.