routt

Metrosexuál je kdo?

Kdo je to metrosexuál?

Nejlepší odpověď
quentos

otázka už tu jednou padla, vkládám odkaz na zcela vyčerpávající odpovědi.

Zdroj: www.odpovedi.cz/o­tazky/co-znamena-slovo-metrosexual-v-modnim-svete

Další odpovědi
Bumbes

Moje žena to říká trefně:
Chlap, který se chová (mimo sexu) a vypadá jako Gay, ale není to Gay!

BENYTA

Asi před 20 lety,to jsem byla „kost“ přímo k zakousnutí,jsem bydlela s manželem v paneláku.O dvě patra níž bydlel typický metrosexuál /tehdy jsem ten výraz neznala/.Nasávala jsem jeho vůni ve výtahu,DAVIDOF /asi špatně napsané/,doted tu vůni poznám.Děsně jsem se do něj platonicky zamilovala,můj manžel ho měl také rád,byl distinguovaný,vždy dokonale vyladěný,říkal mu Romoušek,protože Roman pro něj bylo tvrdé,nakolik on byl jemný,skvělý,pěs­těný.
Konec superlativů,začalo mi být divné,že si na mě,jako na tu kost nikdy nic nezkusil…ano,nebyl to jen metrosexuál ale i homosexuál.Na­konec jsem se začala bát o manžela,já,pů­vodně platonicky zamilovaná do „našeho Romouška“.

panenka

Je to typ muže, městský heterosexuál, který má v některých ohledech, především ve starosti o tělo, dosud typicky ženské chování. Navštěvuje kosmetická studia, kadeřnické salony, holí si hruď a nohy, aplikuje pleťové masky, voní se, používá make-up. Rád nakupuje a bedlivě sleduje nové trendy, potrpí si na různé šperky, řetězy, řetízky a prsteny.

pekynka

Metrosexuál, muž žijící konzumní život.Dobře vypadá, krásně voní, luxusně se obléká. Orientuje se v módních trendech, vyzná se v nabídce obchodů, zná nejlepší restaurace a bary, rozumí kosmetice , pěstí si tělo, pleť i vlasy, používá kondicionér, chodí na manikúru, cvičí. A líbí se mu ženy!!! David Backham, náš Leoš Mareš.

ReHu

Je to muž, který o sebe pečuje.
Někdo tvrdí, že přehnaně.
Já si myslím, že to je širší otázka.
Pokud muž komunikuje s klienty, záleží i mnoho na jeho vizáži a to už není jen o tom, mít vyčištěné zuby a být třeba oholen. S dobou se toho hodně mění a vím z okolí, že spousa mužů, kteří používají kosmetiku např. k vyčištění pleti se v okolí setkala i od ostatnícj můžů, se kladnou reakcí. Pokud nevěděli, že muž nějakou kosmetiku používá.
Ale jsou již i kosmetické řady pro muže a nutno podotknout, že i muž má pokožku a je to téměř stejný orgán, jako má žena.
Navíc i žena mám vedle sebe raději upraveného muže, než podobaného …, kterému z pod paží lezou chuchvalce zpocených chlupů.

Takže, můj názor,myslím, že pokud se to nepřehání, tak pedikura, běžné ošetření pokožky obličeje či holení podpaží je OK.

A četla jsem tu zábal na vlasy – pokud to kvalita, či spíše nekvalita vlasů vyžaduje, proč ne?

pekynka

Takového hocha bych asi nechtěla, nehodil by se ke mě, sice nejsem buranka a mám ráda voňavého chlapa, ale manikúra a zábal na vlasech – asi bych se smíchy potrhala.Co vy na to?

annas

Pekynko, já rovněž ne. Jako mladá jsem měla sice několik idolů, které jsem si představovala jako partnera. Ale žádný podobný mezi ně nepatřil. Upravený ano, ale všeho s mírou.