Metrosexuál je kdo?

Kdo je to metrosexuál?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

otázka už tu jednou padla, vkládám odkaz na zcela vyčerpávající odpovědi.

Zdroj: www.odpovedi.cz/otazky/co-znam ena-slovo-metrosexual-v-modnim -svete

Další odpovědi:

Stříbrný

Moje žena to říká trefně:
Chlap, který se chová (mimo sexu) a vypadá jako Gay, ale není to Gay!

Bronzový

Asi před 20 lety,to jsem byla "kost" přímo k zakousnutí,jsem bydlela s manželem v paneláku.O dvě patra níž bydlel typický metrosexuál /tehdy jsem ten výraz neznala/.Nasávala jsem jeho vůni ve výtahu,DAVIDOF /asi špatně napsané/,doted tu vůni poznám.Děsně jsem se do něj platonicky zamilovala,můj manžel ho měl také rád,byl distinguovaný,vždy dokonale vyladěný,říkal mu Romoušek,protože Roman pro něj bylo tvrdé,nakolik on byl jemný,skvělý,pěstěný.
Konec superlativů,začalo mi být divné,že si na mě,jako na tu kost nikdy nic nezkusil...ano,nebyl to jen metrosexuál ale i homosexuál.Nakonec jsem se začala bát o manžela,já,původně platonicky zamilovaná do "našeho Romouška".

Zlatý

Je to typ muže, městský heterosexuál, který má v některých ohledech, především ve starosti o tělo, dosud typicky ženské chování. Navštěvuje kosmetická studia, kadeřnické salony, holí si hruď a nohy, aplikuje pleťové masky, voní se, používá make-up. Rád nakupuje a bedlivě sleduje nové trendy, potrpí si na různé šperky, řetězy, řetízky a prsteny.

Bronzový

Metrosexuál, muž žijící konzumní život.Dobře vypadá, krásně voní, luxusně se obléká. Orientuje se v módních trendech, vyzná se v nabídce obchodů, zná nejlepší restaurace a bary, rozumí kosmetice , pěstí si tělo, pleť i vlasy, používá kondicionér, chodí na manikúru, cvičí. A líbí se mu ženy!!! David Backham, náš Leoš Mareš.

Zlatý

Je to muž, který o sebe pečuje.
Někdo tvrdí, že přehnaně.
Já si myslím, že to je širší otázka.
Pokud muž komunikuje s klienty, záleží i mnoho na jeho vizáži a to už není jen o tom, mít vyčištěné zuby a být třeba oholen. S dobou se toho hodně mění a vím z okolí, že spousa mužů, kteří používají kosmetiku např. k vyčištění pleti se v okolí setkala i od ostatnícj můžů, se kladnou reakcí. Pokud nevěděli, že muž nějakou kosmetiku používá.
Ale jsou již i kosmetické řady pro muže a nutno podotknout, že i muž má pokožku a je to téměř stejný orgán, jako má žena.
Navíc i žena mám vedle sebe raději upraveného muže, než podobaného ..., kterému z pod paží lezou chuchvalce zpocených chlupů.
Takže, můj názor,myslím, že pokud se to nepřehání, tak pedikura, běžné ošetření pokožky obličeje či holení podpaží je OK.
A četla jsem tu zábal na vlasy - pokud to kvalita, či spíše nekvalita vlasů vyžaduje, proč ne?

Diskuze k otázce

Bronzový

pekynka

Takového hocha bych asi nechtěla, nehodil by se ke mě, sice nejsem buranka a mám ráda voňavého chlapa, ale manikúra a zábal na vlasech - asi bych se smíchy potrhala.Co vy na to?

Zlatý

annas

Pekynko, já rovněž ne. Jako mladá jsem měla sice několik idolů, které jsem si představovala jako partnera. Ale žádný podobný mezi ně nepatřil. Upravený ano, ale všeho s mírou.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3356
Zlatý Drap 1789
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1112
Zlatý marci1 1072
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 796
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.