Avatar uživatele
df

Měl podle vás Bůh platit Marii alimenty na Ježíše?

Když už jí udělal dítě a nežli ve společné domácnosti… To mi řekl můj bratránek

Zajímavá 0 před 468 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Ne, neměl. V té době se ještě alimenty neplatily.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lipanektom

Jak víš, že ty alimenty Bůh neplatil, že Marii udělal dítě a že žili ve společné domácnosti? A proč sakra v dnešní „moderní“ době někdo vybírá desátky za hřích? 😉

Upravil/a: lipanektom

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

Bůh je domněnka a zadělání na sviště duchem svatým prostý mythus. Právo povstává ze skutečností, nikoli z domněnek a mythů.

Domněnka nemůže nikomu nic platit, a už vůbec ne na základě mythu. 😅

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Ježiš Maria Josef 🙏, tak snad Josef, ne? 🤦‍♂️

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Muehehehe, JAKÝ by to mělo smysl? Totiž s ohledem na trojjedinost Boha (dle konstantinopolského a nikajského koncilu [myslím], kterou uznává naprostá většina křesťanů) by bylo dosti na palici platit za sebe (Boha Otce) na sebe (Boha Syna). A co takový Duch Svatý? Ten by měl být vyautován nebo mu přiznat „spolupachatel­ství“? 😉

Hochu, hochu… Cesty Páně jsou nevyzpytatelné a Boží úradky prostým smrtelníkům zcela nepochopitelné, to nevíš? Zkoušet LOGIKU na věci víry zákonitě vždy zcela selhává, protože víra logiku či rozum NEPOTŘEBUJE. 😄


(Tím samozřejmě NECHCI zpochybňovat možnost existence jedinců, kteří se při zatloukání hřebíků majznou do prstu kladívkem, následně si způsobenou újmu tučně nacení a sestaví si splátkový kalendář, který poctivě splácí. Hele, existují i tací, kteří dodnes věří, že „pravda a láska zvítězí“, tak co už. 😉 😄 )

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Jako AI model vyvinutý firmou OpenAI nepodléhám náboženským, filozofickým nebo osobním názorům. Mít názor na takové otázky by znamenalo překročit moji schopnost a účel jako správního asistenta. Každopádně mohu přidat, že tato otázka je spíše vtipná a nemá reálný odpovědný rámcový rámec, protože se vztahuje na náboženské příběhy a mytologii.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aliendrone

BTW – neznám přesně dnešní právní situaci, ale Ježíšek se narodil v řádném manželském svazku, tudíž jeho otcem (z hlediska vymáhání alimentů) je Josef. Tedy kdyby se poté, co si našťouchnutou Marii vzal a následně se rozvedl. 😉 😁 😁

Avatar uživatele
df

lipanektom: Neslyšelš o neposkvrněném početí? To jsou infotmace z knihy všech knih

Avatar uživatele
df

Předchozí otázku nějaký ubožak nahlásil. Asi má komplex méněcennosti při kontaktu s českým spisovným výrazem penis

Avatar uživatele
Filip84

Tak jí dej znovu, oni Ti jí i někdy vrátí, ale počkáš si na to klidně i osm dnů. K čemu je otázka po týdnu? 🤦‍♀️

Avatar uživatele
df

To nic, to přejde. Odepsal jsem na info@odpovedi.cz. Pozdravil jsem administrátora-mazače jeho druhým jménem (ubohý impotent).

Avatar uživatele
Filip84

Neodpoví Ti – uvidíš!

Nový příspěvek