Avatar uživatele
LysoňXXX

Mediální masáž

Proč je pro svět, ale i Česko tak hodně důležitá zpráva o porodu Kate? Od rána neslyším v rádiu a nevidím v tv skoro nic jiného.
Doplňuji:
doplňuji- nejsem ten typ člověka co kouká na novu a čte blesk. Novu jsem neviděl snad 3 léta a blesk mám jen na WC a to nemyslím ke čtení. Jen mě zajímalo, proč je to pro naší zem tak zásadní informace.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? quentos, OndrisekCZ, marci1 před 3943 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Protože královští potomci se nerodí jak na běžícím pásu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Funna

není důležitá, ale mediálně zajímavá, protože je spousta lidí, co se můžou zbláznit, když si přečtou nějaké informace o celebritách a Kate je hodně vznešená celebrita…ale taky je spousta jiných, co je jim to putna…třeba mě .-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

účelem je, že máš mít pocit důležitosti této informace. A to se tedy podařilo. Jde o to, že tito lidé se potřebují odlišovat, mají za úkol ovládat jiné lidi do konce věků. A toto je způsob. A média jim v tom takto pomohou pro svůj vlastní zisk, takto je to ve společnosti nastaveno ..jak vidíš, v popularitě jim tedy pomůže každý, kdo sleduje dění, z toho těží i politika a pro lidi v tvé roli je to takový uzavřený kruh systému ,)
Doplňuji:
není to žádná zásadní informace, když je mi to putna ..škoda jen, že oni nevědí o našem miminku ,)

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Já si myslím, že je to proto, že Dianu měli lidé v oblibě ( i v ČR ) a teď se jedná o jejího vnuka a 3. následníka trůnu. A Anglie to opravdu prožívá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Kto je Kate? Opäť jedna z obetí „Mediálnej masáže“. V čase keď potrebuje kľud, ju znervózňuje skupina dotieravcov…
Je to klasický spôsob odpútavania pozornosti od iných informácii. Kráľovský potomok je na obzore…Je to zaujímavá nformácia pre tisícky ľudí, ktorú v momente zverejnenia zabudnú. Ale ako vieme, všetko, čo sa týka „mocných tohto sveta“, či iných „známych tvárí“ médiá tlačia do popredia, aby nemuseli povedať pravdu „Kam kráčaš, človeče?“. Človeče, čítaj o pôrode kráľovskej Kate a nepozrúc sa okolo seba, vojdi do cesty idúcemu autu.
Médiá sú mocné… Vidíme triesku kdesi v diaľke, ale prekážajúce brvno nie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

je vokurková sezóna,se nediv,mimocho­dem,nemám tv,tisk nečtu a taky to ke mně dolehlo…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

protože britové si myslí že se z nich ldi po…

Nicméně mě takovýhle zprávy vůbec nezajímají a už vůbec ne dítě nějaký královny nebo co to je.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

To je jako s Bartošovou, nezajímá mne to, ale jsou jí plná média.

před 3942 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

chtěl jsem se zeptat přesně na totéž, taky mi to hlava nebere.

před 3943 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek