151kbar151

Kdo je lepší-zmocněnci Kaddáfího nebo povstalci?

Doplňuji:
Já chci slyšet to, aby byl lepší ten, kdo chce v Lybii demokracii, nizký schodek rozpočtu, nulovou chudobu a hladomor, co nejméně nemocí, stálou práci pro lidi, žádné otrokářství atd…

Nejlepší odpověď
led

Všetko záleží od uhlu pohľadu.

vrabec sa pýta: kto je lepší, mačka, alebo pes. Obaja ma chcú chytiť.
mačka odpovie: ja som lepšia, lebo ja chcem len teba, ale pes chce aj mňa

tu vôbec nejde o Arabov, ale o obchod a územie a to je ten pes.
Doplňuji:
Sľubujú obidve strany. Ale, sľuby sa sľubujú, ani jeden nie je reálne schopný splniť vaše požiadavky. Nie oni tam vládnu, ale Kapitál.

Další odpovědi
dědapetr

Záleží co chceš slyšet.
Doplňuji:
Tím co jsi vypsal tak sis odpověděl.Teď už víš kdo je schopen to splnit a co bylo před tím než se to zvrtlo.

Alesh

Ta otázka je v podstatě úplně zbytečná a uměle v lidech vyvolávaná. Celé to je o tom, že západní svět začíná být silně ekonomicky v hajzlu a ropné dolary se budou hodit. Že by šlo někomu o lidská práva? To je jen záminka, následuje brutální mediální masáž médií vlastněných magnáty navázaných na politické špičky a šup … na světě je zlý diktátor Kaddáfí. Jak průhledné …

tom004

Jedni,za 18,druzí,bez dvou,za 20.

jendahun

Demokracie je utopie,co je pro jednoho demokracie,pro druhého může být teror.Viz naše dějiny.Mám informace od lidí,kteří tam část života žili.Podle toho,ta naše demokracie té v Libyi nesahá ani po kotníky.Sám jsem tam kdysi chtěl jít pracovat.Myslím,že Aleš to popsal dobře.Podle mě to je svinská agrese a zasahování do vnitřních záležitostí jiné země a do toho nikomu nic není.To si musí vyřešit sami.Smutné je,jak nás zpracovávají média tady.