Avatar uživatele
151kbar151

Kdo je lepší-zmocněnci Kaddáfího nebo povstalci?

Doplňuji:
Já chci slyšet to, aby byl lepší ten, kdo chce v Lybii demokracii, nizký schodek rozpočtu, nulovou chudobu a hladomor, co nejméně nemocí, stálou práci pro lidi, žádné otrokářství atd…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? jendahun před 4655 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Všetko záleží od uhlu pohľadu.

vrabec sa pýta: kto je lepší, mačka, alebo pes. Obaja ma chcú chytiť.
mačka odpovie: ja som lepšia, lebo ja chcem len teba, ale pes chce aj mňa

tu vôbec nejde o Arabov, ale o obchod a územie a to je ten pes.
Doplňuji:
Sľubujú obidve strany. Ale, sľuby sa sľubujú, ani jeden nie je reálne schopný splniť vaše požiadavky. Nie oni tam vládnu, ale Kapitál.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Záleží co chceš slyšet.
Doplňuji:
Tím co jsi vypsal tak sis odpověděl.Teď už víš kdo je schopen to splnit a co bylo před tím než se to zvrtlo.

Upravil/a: dědapetr

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Alesh

Ta otázka je v podstatě úplně zbytečná a uměle v lidech vyvolávaná. Celé to je o tom, že západní svět začíná být silně ekonomicky v hajzlu a ropné dolary se budou hodit. Že by šlo někomu o lidská práva? To je jen záminka, následuje brutální mediální masáž médií vlastněných magnáty navázaných na politické špičky a šup … na světě je zlý diktátor Kaddáfí. Jak průhledné …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Jedni,za 18,druzí,bez dvou,za 20.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Demokracie je utopie,co je pro jednoho demokracie,pro druhého může být teror.Viz naše dějiny.Mám informace od lidí,kteří tam část života žili.Podle toho,ta naše demokracie té v Libyi nesahá ani po kotníky.Sám jsem tam kdysi chtěl jít pracovat.Myslím,že Aleš to popsal dobře.Podle mě to je svinská agrese a zasahování do vnitřních záležitostí jiné země a do toho nikomu nic není.To si musí vyřešit sami.Smutné je,jak nás zpracovávají média tady.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek