DIH

med do čaje

kolik si dáváte medu do čaje.? Dá se jíst med při dietě.?

Nejlepší odpověď
cochee

Med do čaje podle chuti, ne? Když už ale sladit čaj, tak raději medem. Když už sladit medem, tak vychladlý čaj na minimálně tělesnou teplotu, ať se v něm neničí užitečné látky, které jsou citlivé na teplo. Med v množství na oslazení hrnku čaje snad nezaškodí při jakékoliv dietě, včetně diabetické, snad s výjimkou, že je někdo na med alergický.

Další odpovědi
marci1

Med si do čaje nedávám. Při dietě bych med nedoporučovala, i když jedna lžička medu má cca 127 kJ. Toto množství obsahuje třeba i mandarinka, ale ta obsahuje i potřebnou vlákninu.

Zdroj: http://schudnut-ako.sk/jedlo/je-med-vhodny-pri-chudnuti/

ivana525

Do čaje si dejte medu podle chuti.. pokud ale chcete hubnout, doporučuji vynechávat cukr. Přínosnější než v medu je v ovoci nebo v zelenině.

elektrikář

Pokud jíte med je to zdravé Nesmí se dát do horké vody. tím se lečivé látky ničí.