Stříbrný

jak se zachází s takovou tou paličkou na nabírání medu?

Znáte ju všeci, taková palička s vyřezanýma drážkama. Za komunistů stačila na med normální lžička, ale teď, když mě dají med k čaji někde v restauraci s tou paličkou, tak jí namočím do medu, přisunu hrnek co nejblíže ke sklenici s medem, protože jinač by mě to skypalo celý stůl a pak to do čaje vůbec nepadá. Když s tím zakroužím na všechny strany, tak to teče hrozně pomaličku, než tam dostanu porci medu, tak je čaj studený. Leda když tu paličku s medem namočím do čaje a udělám to dvakrát, pak je to jakž takž schůdné řešení, ale nikoho sem to takhle ještě neviděl dělat.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Děláš to dobře. Ponořit do medu, při vytahování točit jako když namotáváš špagety. Nad hrníčkem nechat skanout do čaje, nebo nad krajícem s máslem.
Do horkého čaje není dobré med dávat. Chvilku počkej, abys nezničil to dobré a zdravé v něm.

Další odpovědi:

Pokročilý

Jak se s ní zachází? Blbě.

Stříbrný

Na rozdíl od aholda mám pocit, že tak jak to popisuješ to děláš přesně obráceně, ačkoli jinak má pravdu ;-)

Mělo by to myslím fungovat takhle: Nabereš, zvedneš, paličku dáš naležato a pomalu otáčíš. Dokud budeš pomalu otáčet, nemělo by to kápnout. Nad hrnečkem jen přestaneš otáčet a med by měl stéct. Když budeš chtít dát paličku zpátky, tak za otáčením ten kapající cancour zas namotáš a bez kapání přeneseš paličku zpět.

Fungovat to bude jen na tekutý med.

Jsem přesvědčen, že je to tak dobře, ale přiznávám, že s paličkou praxi nemám ;-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 841
Zlatý annas 757
Zlatý iceT 494
Zlatý marci1 480
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 414
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.