Drap

Mažou otázky a odpovědi admini ?

Myslím si , že snad ani ne. Ale že je to práce některého samolibého uživatele , kteří se cítí povolán k tomu, aby všechny zde pokud možno napravil. Co si o tom myslíte ?
Doplňuji:
Bohužel, nemůžu zde napsat co bych takovému, možná i tzakovým, udělal , pokud bych sedozvěděl kdo to je. Porušil bych totiž několikrát kodex a mohl bych být smazán.
Dodávám, že mi vůbec nejde o body, v podstatě je mi jedno jestli se mi smaže 5 a nebo 500 bodů.

Nejlepší odpověď
kropitko

Něco asi smažou admini sami od sebe a něco na popud někoho jiného. Těžko říct. Nejlépe by odpověděli právě admini, takže nejlepší bude tento dotaz směrovat přímo na ně a rovnou se jich zeptat, kdo to dělá,,:-(

Další odpovědi
iceT

Osobně bych si nedovolila někomu smazat otázku nebo odpověď i když bych mohla.
Požádala jsem o smazání své vlastní odpovědi a odpověď byla smazána hned a upozornění o smazání mi bylo doručeno až dnes.
Myslím si,že každá otázka i odpověď je vyjádřením něčího názoru,pokud tedy neposílá lidi do zadele a nenadává nebo jinak neporušuje pravidla.Proto dost dobře nechápu jednání těch,kteří to dělají a mažou a mažou.Jenže to tady asi neovlivníme a ani lidi nezměníme.Bohužel.

WeeBear

Co zde koukám, tak poslední dobou tu takových případů mazání otázek/odpovědí stále přibývá. A myslím, že admini v tom také nebudou, přecejen si nebudou hlídat každou minutu nové otázky.. Vaše otázka je vskutku k zamyšlení. Někdo mezi námi to tu začíná dost překopávat. Ale, kdo?!

kapka

Drape, to se tu řeší pořád, jestli někdo něco maže, mě už to nebaví.
Osobně nic nemažu, nepřesouvám. Ale za tu dlouhou dobu, co tu jsem, jsem už třikrát dala podnět adminům ke smazání závadné otázky či odpovědi. Na to má každý právo, od toho je u otázek a odpovědí věta „nahlásit závadnou…“ Poprvé se jednalo o video, kde byl příšerným způsobem týrán pes. Podruhé se jednalo o rasisticky motivovanou otázku. V těchto případech byly otázky smazány. A nedávno jsem chtěla po adminech, aby smazali nechutnou odpověď u jedné mé otázky. Napsala jsem po pravdě do diskuse, že odpověď hodlám nahlásit, nedělám nic tajně, veřejně to přiznávám. Ale odpověď smazána nebyla.
Ať si každý myslí, co chce, cenzura je jedna věc a zavírání očí před zlem věc druhá. Já se ke svým podnětům na mazání veřejně hlásím a řeším to osobně i s člověkem, který závadný příspěvek vložil, aby věděl, co a komu konkrétně vadí.

anonym

Pokud otázku smaže admin,tak to trvá několik dnů,ale pokud ji smaže někdo z nás,je smazaná okamžitě.

dudu

Také jsem dnes dostal sdělení od amdminů o smazání odpovědi. Připouštím, že byla poněkud ostřejší, ale pikantní je, že byla obodována i kritizovaným adresátem. Přišel jsem o dvacet bodů.