jak se připravit sám na didaktický test z německého jazyka?

Dobrý den, neví někdo jak se připravit sám na didaktický test z německého jazyka ?? Studuji dálkově takže moc hodin němčiny nemám. Ted sem si zkoušel udělal jeden test a ten dopadl katastrofálně. . Maturita mě čeká už v květnu. Díky za odpověd

Odpovědi:

Možností je několik. Především procvičovat slovní zásobu, které není nikdy dost. Hodí se především pro porozumění textu. Doporučuji také sledování německých filmů nebo seriálů s německými titulky a ty si překládat. Gramatika je samozřejmostí. Podle toho, co jsem se dnes dozvěděl, budou u DT také hodně zastoupeny časy a tvary slovesa "werden", takže bych věnoval značnou pozornost i tomuto. Pokud sis dělal cvičný test stejně jako já na SCIO, tak bych to bral s určitou rezervou. SCIO je vždy těžší než CERMAT a dle mého názoru naprosto neobjektivní způsob, jak zjišťovat informace o znalostech mladých lidí a tím pošlapávat potenciály v našich řadách. Pokud sis SCIO nedělal a jsi ochoten obětovat 50,- Kč, tak bych to přece jen zkusil. Přeji nám hodně štěstí ;)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2415
Zlatý Drap 1488
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.