Matka věčně v hospodě II.

Ta paní to má do hospy asi 10 min, chodí tam i v zimě a děti pochopitelně s ní (tj. děti jsou v zakouřeném prostředí), děti jí bezprizorně běhají po silnici, ona kolikrát netuší, kde jsou, spoléhá asi na to, že pohlídají jiní. Ty děti neznaj jít na hřiště, jet na výlet…Myslím, že je velký rozdíl mezi tím, když jdete s dítkem v rámci procházky na jedno na dvě nebo sedíte li v putyce od 14:30 (kdy hospoda otevírá) do 20 hod a víc…!!!!! Ne?

Nejlepší odpověď
kropitko

A to tam sedí každý den?,zarážímě,kde na to bere peníze. Jak jsou ty děti velké?? Jak mohou běhat po silnici,když sedí ve vnitř v zakouřeném prostředí? Kteří jiní je pohlídají,to jako jdou lidé okolo a hlídají cizí děti,které pobíhají po silnici. Kde je otec dětí?? Na to,abych k tomu napsala svůj názor,dost málo informací..?!

Další odpovědi
iwetax

V tom případě s vámi souhlasím, hlaste to na sociálku!

martina1

Určitě kontaktujte Odbor péče o dítě,kde situaci prověří.Taky s dětmi chodím do hospody,ale jak říkáte v rámci procházky,majitelem je kamarádkaa kevšemu se u nich nekouří.a nechodíme ani pravidelně.Chu­dáci děti…

Michal

A co na to organizace na ochranu dítěte a policie?