Mate zkusenosti s vaginalnimi cipky ENTIZOL?

Zdravim, nedavno byla pritelkyne na pravidelne kontrole u gyn. ta po testu ji rekla aby brala vaginalni cipky entizol na nejakou dobu, brala to cca 2 tydny, pak byla ok. Ma to na me nejaky vliv? Co bych mel delat, mate nekdo s timto pripadem zkusenosti popripadne s temi cipky entizoL?

Odpovědi
Deli

My holky to máme složitější – stačí nám přehřát se v těsných kalhotech, sedět a klábosit na studené zídce, nebo se vykoupat v rybníku plných sinic – a chce to drobnou pomoc, aby se prostředí v pochvě, narušené třeba již zmíněnými věcmi, vrátilo opět do normálu.
Gynekolog zpravidla pacientce oznámí, zda je nutné, aby po dobu léčby neměla pohlavní styk, případně ji vybaví i mastičkou pro partnera, jedná-li se o problém, který by si pak zpětně pár zas předal zpátky. (Aniž by muž na sobě něco pozoroval.)
Prostě si s tím nedělej hlavu, přítelkyně za to nemůže, nic to pro Vás neznamená, takovéto nebo podobné čípky dostane v životě ještě mnohokrát.