STUDENTKAEVA

Máte zkušenosti s notebokem ve škole (na střední)?

Přemýšlím o tom vzít si na střední notebook místo sešitů..Je potřeba nějaké povolení?Vadí notebook učitelům?

Nejlepší odpověď
anonym

To se musíš domluvit s konkrétními učiteli, žádné nařízení (aspoň pokud vím) notes obecně nezakazuje.
Ale pokud na tu střední teprve nastupuješ a nejsi excelentní studentka, asi ti bych – aspoň ze začátku, nedoporučoval ´rejpat´. Nejdřív (od)pozoruj zvyklosti, které na dané škole panují.
😉

Další odpovědi
jinsun

Souhlasím s mowlou. Též jsem před čtyřmi roky řešil stejný problém. Notebook jsem využíval jenom v předmětech typu IKT nebo při nějakém elektro. měření. Když jsem ho měl mimo tyto předměty, neustále jsem byl na facebooku atd. Jinak né na všechny předměty je výhodný.. např. kreslení schémat je mnohdy rychlejší rukou.

Nevíteto?

Vadí notebook učitelům? Jak kterým… 🙂