Avatar uživatele
Spiritus

Máte zábavnou historku z intru nebo kolejí?

Ráda se pobavím nad tím,co mě možná čeká :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Fred, rybíz před 4980 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Internát, kde jsem čtyři roky vegetoval byl přímo ve škole a ta se necházela ve veliké zahradě. Bohužel v objektu bydlel také tehdy ještě soudruh ředitel. Asi měsíc před maturitou jsme já a spolužák, už hodně pozdě večer, seděli coby stará máza v naší třídě, měli nohy na katedře, před sebou kávičku v v ruce zapálenou cigaretu. Náhle vešel zmíněný říďa, zmonitoroval situaci a jen lakonicky prohlásil: máte vyhazov, zítra hned ráno s kufry se u mne hlaste! Věřte, že té noci jsme mnoho nanaspali a hned ráno naklusali, ovšem bez zavazadel, před „boží soud“. K naší obrovské úlevě ortel zněl asi takto: chlapi jste hovada, vídíte v zahradě ten suchý ořech?, když ho ještě dnes po škole skácíte a budete už proboha sekat dobrotu, tak je vše smazáno. I stalo se a já odmatil na velmi dobře.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rybíz

Mě říkal kamarád, co byl na výšce v Brně historku, jak se rozhodli dva vysokoškoláci nechat poblít celou tramvaj. Je to delší, tak to musím zkrátit. Před nástupem do tramvaje smíchali v sáčku vlašský salát s kofolou. Sedli do tramvaje, jeden si stěžoval nahlas, že je mu blbě, a pak začal jakoby blít do toho sáčku, ale aby nebylo vidět co je v něm. Po chvíli ten druhý říká nahlas, že nesnídal, vytáhl ten sáček a začal to jíst. A stalo se. Celá tramvaj poblitá.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

mám jich tolik, že jsem je sepsal do více než třísestránkové kroniky, teď nevím, kterou Vám honem vybrat – třeba tuhle:

Zdroj: anglista.blogu­je.cz/248510_i­tem.php

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

jako Quentos jich mám hromady a na intr bych se hnedka vrátila.Nedávno jsme slavili a vzpomínaly s kamarádkou se kterou jsem bydlela sedm let na intru a pak na privátě.A vzpo­mínaly na prvák,kdy jsem na intr přitáhla kolečkové brusle a jezdily jsme na nich na dlouhatánské chodbě.Vychovatelka nás nenačapala,ale třikrát přišla,že si čtvrťandy pod námi stěžují,že tam někdo jezdí na bruslích.My se divily,jak bychom mohli jezdit na bruslích a vychovatelka nechápala.Museli by ste u toho být…Mockrát sem na holky ve vzpomínala,když jsme se učily na maturitu a prvandy dělaly bordel.Střední si užívejte plnými doušky,uteče to ani nemrknete.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek