Spiritus

Máte zábavnou historku z intru nebo kolejí?

Ráda se pobavím nad tím,co mě možná čeká :)

Nejlepší odpověď
dudu

Internát, kde jsem čtyři roky vegetoval byl přímo ve škole a ta se necházela ve veliké zahradě. Bohužel v objektu bydlel také tehdy ještě soudruh ředitel. Asi měsíc před maturitou jsme já a spolužák, už hodně pozdě večer, seděli coby stará máza v naší třídě, měli nohy na katedře, před sebou kávičku v v ruce zapálenou cigaretu. Náhle vešel zmíněný říďa, zmonitoroval situaci a jen lakonicky prohlásil: máte vyhazov, zítra hned ráno s kufry se u mne hlaste! Věřte, že té noci jsme mnoho nanaspali a hned ráno naklusali, ovšem bez zavazadel, před „boží soud“. K naší obrovské úlevě ortel zněl asi takto: chlapi jste hovada, vídíte v zahradě ten suchý ořech?, když ho ještě dnes po škole skácíte a budete už proboha sekat dobrotu, tak je vše smazáno. I stalo se a já odmatil na velmi dobře.

Další odpovědi
rybíz

Mě říkal kamarád, co byl na výšce v Brně historku, jak se rozhodli dva vysokoškoláci nechat poblít celou tramvaj. Je to delší, tak to musím zkrátit. Před nástupem do tramvaje smíchali v sáčku vlašský salát s kofolou. Sedli do tramvaje, jeden si stěžoval nahlas, že je mu blbě, a pak začal jakoby blít do toho sáčku, ale aby nebylo vidět co je v něm. Po chvíli ten druhý říká nahlas, že nesnídal, vytáhl ten sáček a začal to jíst. A stalo se. Celá tramvaj poblitá.

quentos

mám jich tolik, že jsem je sepsal do více než třísestránkové kroniky, teď nevím, kterou Vám honem vybrat – třeba tuhle:

Zdroj: anglista.blogu­je.cz/248510_i­tem.php

martina1

jako Quentos jich mám hromady a na intr bych se hnedka vrátila.Nedávno jsme slavili a vzpomínaly s kamarádkou se kterou jsem bydlela sedm let na intru a pak na privátě.A vzpo­mínaly na prvák,kdy jsem na intr přitáhla kolečkové brusle a jezdily jsme na nich na dlouhatánské chodbě.Vychovatelka nás nenačapala,ale třikrát přišla,že si čtvrťandy pod námi stěžují,že tam někdo jezdí na bruslích.My se divily,jak bychom mohli jezdit na bruslích a vychovatelka nechápala.Museli by ste u toho být…Mockrát sem na holky ve vzpomínala,když jsme se učily na maturitu a prvandy dělaly bordel.Střední si užívejte plnými doušky,uteče to ani nemrknete.