VanEgg

Máte windows 8

Nejlepší odpověď
quentos

ne, proč? (jedná-li se o otázku) Nemám potřebu mít pokaždé poslední výstřelek doby

Další odpovědi
anonym

zlaté xp.
čo beží na nich, nebeží na nových akoževýdobytkoch.

badisko

Mam Windows Xp..vymazlene sakum prdum nabidka start ..ikony..a nektere funkce win po vzoru Windows Vista…jinak mam v tom samem notebooku na vyber ze 2 operacnich systemu ten druhy ktery puzivam je… linux (ubuntu)…

anonym

Ano, na 7 bych v životě už nepřešel.

Liara

Přemýšlela jsem o něm ale hodně věcí, které bych já využívala na win 8 ještě nepojedou, ale kamarád si ho bude pořizovat a je fajn, že když vypnete obrazovku určenou pro dotykáče tak vypadá stejně jako win 7 :)

anonym

mel jsem krátce na testování, a vrátil jsem se zpět k windows 7 které mi vyhovují více … windows 8 přináší řadu nepříjemných komplikací do dříve tak dobře odladěného ovládání, a to vše jen proto aby se vzhled sjednotil s dotykovými telefony a tablety, bohužel tento styl se na stolní počítač vůbec nehodí a značně znepříjemňuje obsluhu…
Doplňuji:
kdybych se rozhoval z windows 7 někdy přejít na jiný systém, tak by to byl už raději Ubuntu a ne Windows 8 …