nenene100

Máte už letos zasazený česnek?

Namáčíte ho před sázením do něčeho? Pokud ano, do čeho?

Nejlepší odpověď
anonym

Letos budu sázet poprvé a na radu zkušených zahradkářů (sousedů) počátkem listopadu, ale bez jakýchkoliv jedů.

Další odpovědi
dudu

Česnek vysazujeme koncem října nebo začátkem listopadu, přičemž sadbu moříme s použitím fungicidní soupravy k ošetření sadby česneku a cibulovin, která stojí cca 85 korun.

dr.luha

Existuje osvědčené pravidlo, že česnek by měl druhý den po zasazení zamrznout v půdě. V dnešní době je to obtížně proveditelné, takže sázím od konce listopadu do poloviny prosince (bez moření mám ztráty na úrodě max. dva česneky ze stovky).

Emefej

Ještě ne, sázím koncem října. Mořím v Sulce.

lukas1912

ja sem česnek ješťe nesazel