bolak

Máte svůj oblíbený hrnek?

Jdete třeba do skříňky pro hrnek a i když je jich tam 20, tak neberete náhodně ale vždycky hledáte ten „váš“? A když tam náhodou není, je třeba špinavej, tak neberete jinej ale jdete si umejt ten váš, abyste z něho mohlí pít?

Jestli ano, tak vypadá, a z jakýho důvodu jste si ho oblíbili?

Nejlepší odpověď
quentos

jo, mám svůj se žabičkama a na ten si nedám šáhnout :{)> oblíbenost jednak samozřejmě kvůli těm žábám a jednak proto, že to byl dárek

Další odpovědi
Radomír.cz

No, já mám rád různé vzory hrnečků, ale asi nejhezčí jsou puntíky. A moje babička má krásný bílý hrníček s červenými puntíky, tak asi proto. Dobrá otázka!

zzzzz

Já mám dva. Jeden na kávičku, ten je modrý a jsou na něm slunečnice, druhý mám velký na čaj. Používám pouze moje hrníčky, hned si je umyju a uklidím. Vždy jsou na svém místě. Nikdo jiný je nesmí používat!!!, jsou prostě jen moje!!! Vybrala jsem si je proto, že mi padli do oka.

Doplňuji:
U nás doma i na chatě, má každý svůj hrníček

marci1

Mám. Je to dárek. Má nápis : Miluji Tě. Má krásný tvar, nahoře širší, dole užší, s ouškem.. Takže je jasné, proč ho mám oblíbený. 🙂

anonym

Mám už několik let takový malý buclák s puntíky ke kterému se váže milá příhoda. Letos ,v Telči, při návštěvě jedné ze zahradních pizzerii jsem si objednal kávu do hrníčku. Servírka zanedlouho přišla s kávou a k mé radosti se stejným bucláčkem, který mám tak oblíbený. I když káva stála 25 korun, dal jsem ji padesát korun. Náhoda jak blbec. 😁
Doplňuji:
Nějak mi nejde vložit odkaz. ☹ . Zkusím to znovu : http://imagelin­k.cz/?v=buclk­.jpg

Zdroj: https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i­mages?q=tbn:AN­d9GcQC79WH9kLjCAk­m1AqYTNLzQaOvluP­gQWPOzTGv09wnfgDaX­rxH8w

Jikra

Mám a zdědil jsem ho kdysi v práci po kolegovi. Když sem potom šel do důchodu nebylo komu předat (provoz končil) tak šel se mnou domů.
Je na něm opičák jak dřepí v koutě a na druhé straně je nápis „…a když mě popadne pracovní zápal, sednu si tiše do kouta a počkám, až to přejde“.
Takže právě kvůli tomuto psanému „moudru“ a kvůli tomu, že už za ty léta je tak nějak naštelovanej na moji mordu, je můj favorit. A dál li bůh, tak to spolu ňák doklepem do finále.

Kostk@

Mám oblíbené tři hrnicky :

  • Jeden je když jsem byla v Londýně … Na na něm napsáno ,,I LOVE LONDON"…takže asi z toho důvodu ze mám vzpomínky
  • druhy je ještě když jsem byla malá tak jsem si ho oblíbila a ani Nwm proč … Je hodně a krasne barevný a mám ho z Kanady (moje babička tam bydlí takže asi taky vzpomínky ;) )
  • třetí jsem dostala od kamaráda ,… Ten Hrnicek vipada vesele a je na něm tygr a je hodně barevný ;3 … A snad nebudu muset říct důvod :3…

Elk

Nejenom hrnek na kávu s emblémem značky našeho auta, ale mám i svoji lžíci a vidličku. Nůž, nevím proč – ten nemám, ale lžičku na kafe a misku na polévku a taky mám svoji oblíbenou značku piva, ale to už jsem asi jinde.

iceT

Mám,oblíbený je proto,že je velký a já mám ráda hodně kafe,a je bílý s kočkou,a taky mám ráda kočky.

NeedHelp:(

JOJO já tgřeba mám Trollolo hrníček a vždy po ránu mám dobrou náladu...... :)

Damiana

Jak tak koukám, asi jsem jediná, kdo ne. Jsem v tomto směru dost přelétavá. Střídám hrnky podle toho, který se mi zrovna hodí a líbí. Teď zrovna piju čaj ze skleněného, ve kterém püvodně byla snad nějaká nugeta:-) Nemám žádnou věc tak oblíbenou, abych jí tak nějak podléhala nebo aby mě extra mrzelo, kdybych o ni přišla.

Ale znala jsem jednoho pána, který si svůj oblíbený hrneček vozil i na dovolenou do hotelu, protože z jiného by mu kafe nechutnalo.

Irisa

Snad jen jeden, když ho náhodou uvidím, mám chuť si z něj něco dát :D
Asi se mi líbí, protože je hliněný, se čtyřlístkem a s takovým brčkem po straně (jako ty karlovarské stračky :)) – je to suvenýr z dovolené v orlických horách :))
Doplňuji:
pardon, srkačky :D