Avatar uživatele
bolak

Máte svůj oblíbený hrnek?

Jdete třeba do skříňky pro hrnek a i když je jich tam 20, tak neberete náhodně ale vždycky hledáte ten „váš“? A když tam náhodou není, je třeba špinavej, tak neberete jinej ale jdete si umejt ten váš, abyste z něho mohlí pít?

Jestli ano, tak vypadá, a z jakýho důvodu jste si ho oblíbili?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 10Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Elk, johana 56, Jikra, Sůwa, Damiana, zzzzz, Lorrien, KatkatkaW, gagaga před 3787 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

jo, mám svůj se žabičkama a na ten si nedám šáhnout :{)> oblíbenost jednak samozřejmě kvůli těm žábám a jednak proto, že to byl dárek

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Radomír.cz

No, já mám rád různé vzory hrnečků, ale asi nejhezčí jsou puntíky. A moje babička má krásný bílý hrníček s červenými puntíky, tak asi proto. Dobrá otázka!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zzzzz

Já mám dva. Jeden na kávičku, ten je modrý a jsou na něm slunečnice, druhý mám velký na čaj. Používám pouze moje hrníčky, hned si je umyju a uklidím. Vždy jsou na svém místě. Nikdo jiný je nesmí používat!!!, jsou prostě jen moje!!! Vybrala jsem si je proto, že mi padli do oka.

Doplňuji:
U nás doma i na chatě, má každý svůj hrníček

Upravil/a: zzzzz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Mám. Je to dárek. Má nápis : Miluji Tě. Má krásný tvar, nahoře širší, dole užší, s ouškem.. Takže je jasné, proč ho mám oblíbený. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mám už několik let takový malý buclák s puntíky ke kterému se váže milá příhoda. Letos ,v Telči, při návštěvě jedné ze zahradních pizzerii jsem si objednal kávu do hrníčku. Servírka zanedlouho přišla s kávou a k mé radosti se stejným bucláčkem, který mám tak oblíbený. I když káva stála 25 korun, dal jsem ji padesát korun. Náhoda jak blbec. 😁
Doplňuji:
Nějak mi nejde vložit odkaz. ☹ . Zkusím to znovu : http://imagelin­k.cz/?v=buclk­.jpg

Zdroj: https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i­mages?q=tbn:AN­d9GcQC79WH9kLjCAk­m1AqYTNLzQaOvluP­gQWPOzTGv09wnfgDaX­rxH8w

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

Mám a zdědil jsem ho kdysi v práci po kolegovi. Když sem potom šel do důchodu nebylo komu předat (provoz končil) tak šel se mnou domů.
Je na něm opičák jak dřepí v koutě a na druhé straně je nápis „…a když mě popadne pracovní zápal, sednu si tiše do kouta a počkám, až to přejde“.
Takže právě kvůli tomuto psanému „moudru“ a kvůli tomu, že už za ty léta je tak nějak naštelovanej na moji mordu, je můj favorit. A dál li bůh, tak to spolu ňák doklepem do finále.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kostk@

Mám oblíbené tři hrnicky :

  • Jeden je když jsem byla v Londýně … Na na něm napsáno ,,I LOVE LONDON"…takže asi z toho důvodu ze mám vzpomínky
  • druhy je ještě když jsem byla malá tak jsem si ho oblíbila a ani Nwm proč … Je hodně a krasne barevný a mám ho z Kanady (moje babička tam bydlí takže asi taky vzpomínky ;) )
  • třetí jsem dostala od kamaráda ,… Ten Hrnicek vipada vesele a je na něm tygr a je hodně barevný ;3 … A snad nebudu muset říct důvod :3…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elk

Nejenom hrnek na kávu s emblémem značky našeho auta, ale mám i svoji lžíci a vidličku. Nůž, nevím proč – ten nemám, ale lžičku na kafe a misku na polévku a taky mám svoji oblíbenou značku piva, ale to už jsem asi jinde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Mám,oblíbený je proto,že je velký a já mám ráda hodně kafe,a je bílý s kočkou,a taky mám ráda kočky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NeedHelp:(

JOJO já tgřeba mám Trollolo hrníček a vždy po ránu mám dobrou náladu...... :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Jak tak koukám, asi jsem jediná, kdo ne. Jsem v tomto směru dost přelétavá. Střídám hrnky podle toho, který se mi zrovna hodí a líbí. Teď zrovna piju čaj ze skleněného, ve kterém püvodně byla snad nějaká nugeta:-) Nemám žádnou věc tak oblíbenou, abych jí tak nějak podléhala nebo aby mě extra mrzelo, kdybych o ni přišla.

Ale znala jsem jednoho pána, který si svůj oblíbený hrneček vozil i na dovolenou do hotelu, protože z jiného by mu kafe nechutnalo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Irisa

Snad jen jeden, když ho náhodou uvidím, mám chuť si z něj něco dát :D
Asi se mi líbí, protože je hliněný, se čtyřlístkem a s takovým brčkem po straně (jako ty karlovarské stračky :)) – je to suvenýr z dovolené v orlických horách :))
Doplňuji:
pardon, srkačky :D

Upravil/a: Irisa

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek