zvonisek

Máte svůj oblíbemý hrnek na kávu, čaj nebo jiný nápoj? Máte na každý den nebo roční dobu hrnek jiný?

Nejlepší odpověď
Rocker

Mám svůj oblíbený hrneček s bíglama,i když už máme jiný pejsky.

Další odpovědi
Rokio

Ano, a to hrnek z Narutem. Roční období na to nemá vliv.

cappuccino

Ano, ja miluju hrnicky a na kavu mam sve oblibene:) Stridam je.
Nekdy si na navsteve ani kavu nedam, pokud se mi nelibi hrnecek. Kavu si chci vychutnat!
Letos jsem si dokonce poridila vanocni hrnky se skritky a nejak se mi ani nechce je uklizet. Ale uz je po velikonocich, tak budu muset, abych se zas mela na co tesit!

Pollon

Mám jeden oblíbený hrnek na kávu a jeden oblíbený hrnek na čaj, oba jsou dárky od dvou důležitých lidí v mém životě. Jeden člověk už bohužel není mezi námi, ale vždycky, když si ráno vezmu hrnek do ruky, tak si na něj automaticky vzpomenu.

Filip84

Hrnek nepoužívám, čaj piju ze sklenic. A ne, nemám ani žádnou oblíbenou, ani nemám jednu na jaro a druhou doprava, protože všecky jsou stejné.

quentos

Ano. Ne.

Drap

Na kávu používám skleněnou nádobu, na čaj a ostatní porcelánový hrnek. Používám celoročně.

paul1

Na kafe mám oblíbený šálek.

Ametyst

Mám dva oblíbené hrnky na čaj k snídani. Vyznačují se obří velikostí. Ráno piju hodně čaje.

cochee

Mám několik stálých hrnků na kávy a na čaje (nebudu je přenášet z domů do práce a naopak). Pokud bych ho rozbil, nastoupí na jeho místo jiný hrnek, který ale taky budu používat stále, nebudu ho měnit.