Avatar uživatele
bolak

Máte svého každodenního potkávače?

Někoho koho denně potkáváte na cestě do práce, ve stejnou dobu na stejném místě patrně už celá léta, třebas se na sebe i usmějete se když se míjíte, ale jinak se vůbec neznáte?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, Pájo, redy, RyuzakiKate, akvidzerp, gagaga, Reezo před 3801 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Nuk nuk

Několik, ale na mlaém městě to není nic divného.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
redy

To ne, ale jak se znám tak bych po nějakej době změnila cestu :) (kamkoliv)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
RyuzakiKate

To je hezká otázka… Každodenního asi ne, ale když třeba potkám někoho, kdo chodí na stejné přednášky, tak se většinou poznáme a já se usměju, abych k tomu donutila i toho druhýho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

když je venku teplo tak každý den klidně i 2× denně potkávám jednu babu sedět u nás před barákem. Furt jen sedí a kouká na lidi co procházejí… Až je mi to nepříjemné, protože jí potkávám většinou když jdu z práce a když jdu ven, takže zná můj harmonogram. Ví i které mám auto.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andre5000

Potkávám jednu babu s čoklem, pořád na mě čumí a snaží se vyzvídat – jdete do práce?, byl jste ve městě?, jedete na chatu? atp.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

Teď už ne, ale kdysi jsem pravidelně potkávala jednoho pána. Po čase se ukázalo, že to byl estébák a měl mne v pracovní náplni 🙂

před 3801 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

:)) a usmíval se na tebe?

před 3801 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Nuk nuk

Taky pěkné.

před 3801 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek