bolak

Máte svého každodenního potkávače?

Někoho koho denně potkáváte na cestě do práce, ve stejnou dobu na stejném místě patrně už celá léta, třebas se na sebe i usmějete se když se míjíte, ale jinak se vůbec neznáte?

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Několik, ale na mlaém městě to není nic divného.

Další odpovědi
redy

To ne, ale jak se znám tak bych po nějakej době změnila cestu :) (kamkoliv)

RyuzakiKate

To je hezká otázka… Každodenního asi ne, ale když třeba potkám někoho, kdo chodí na stejné přednášky, tak se většinou poznáme a já se usměju, abych k tomu donutila i toho druhýho.

Reezo

když je venku teplo tak každý den klidně i 2× denně potkávám jednu babu sedět u nás před barákem. Furt jen sedí a kouká na lidi co procházejí… Až je mi to nepříjemné, protože jí potkávám většinou když jdu z práce a když jdu ven, takže zná můj harmonogram. Ví i které mám auto.

Andre5000

Potkávám jednu babu s čoklem, pořád na mě čumí a snaží se vyzvídat – jdete do práce?, byl jste ve městě?, jedete na chatu? atp.

Sůwa

Teď už ne, ale kdysi jsem pravidelně potkávala jednoho pána. Po čase se ukázalo, že to byl estébák a měl mne v pracovní náplni 🙂

bolak

:)) a usmíval se na tebe?

Nuk nuk

Taky pěkné.