Mate strach z bolesti

beru to jako signal,za se neco deje,pokud nemusim tak to tabletama neresim,no kdyz je toho moc,dojdu k lekari a to i u jinych bolesti,ne jen zuby.Jinak se desim nemoci,to je snad moje jedina fobie.Ale myslim,ze nas je vic.

Nejlepší odpověď
ten který je

Jeden můj známý kterému je 56 říká:Když se po padesátce ráno vzbudíš a nic tě nebolí tak jseš mrtvej. 🙂

Další odpovědi
Michal

Mám, zvláště u zubaře.

Vicki

Zubaře se bojím jak čert kříže,to je děsná bolest.Na nemoce raději nemyslím.Až to přijde,tak to přijde.

anonym

teď jsem podobně odpověděl na vaší otázku o smrti,o bolesti platí to samé,dokud je člověk mladý, tak si říká bolest sem bolest tam,jak to přišlo,tak to odejde,ale když člověku zvoní padesátka nebo jako mně šedesátka,tak už člověk,který má nějakou bolest si říká a nemůže to být toto,nebo nedej bože snad tohle,ale někdo je trochu více kladně naladěný někdo méně.

panenka

pokud mě něco bolí snažím se to vyléčit doma a lékaře nevyhledávám.ale až je to horší pak už tam jít musím

Klarisa

Bojím se bolesti jen u zubaře.Ikdyž chci injekci,tak mi ji doktorka odmítá dát a nechápu proč,protože ostatním ji dává.A jiný doktor mě nevezme,protože je nedostatek zubařů.holt prostě mám smůlu na doktory.