Jiří Bohumil

Máte rádi vtipy, pamatujete si je a vyprávíte je?

Při dotazu v prohlížeči na pokračování veršů „Milovat, neznamená jen mít rád…“ jsem se náhodou dostal na server ftípky.org. No a romantika byla „fuč“. Tak koukněte a pokud neznáte, pobavte se a zhodnoťte.
Já si vtipy nepamatuju a nesnažím se je ani vyprávět, ale mám je rád. A tady je jich spousta a opravdu na všechna témata.
Odkaz:
http://www.ftip­ky.org/

Ještě pár z nich pro ilustraci:

1.Chudák bezdomovec – Dnes ráno jsem seděl na lavičce vedle bezdomovce.
Zeptal jsem se ho, proč takhle skončil.
On řekl: „Ještě minulý týden jsem měl všechno: střechu nad hlavou,
kuchaře, vyprané a vyžehlené šaty, měl jsem televizi, internet,
chodil jsem do posilovny, bazénu, knihovny i do školy, pokud se mi chtělo …“
Zeptal jsem se ho: „Co se stalo? Drogy? Alkohol? Rozvod?“
„Ne, nic takového, pustili mě z vězení.“

2.Komunisti- Takhle malá Hanička se ptá babičky: „A babi, komunisti byli rudí nebo červení?“ ,babička se chvilku zamyslela a povídá: „zlatí děvenko, zlatí“

3.Smutný omyl – Opilec se potácí po ulici a vrazí do nějaké ženské. Ta mu hned vrazí facku. „Sakra, to už jsem doma?“

4.Pozor na kávu ! – Káva způsobuje agresi. Včera jsem si dal 11 piv a žena si dala doma 2 kávy. Neumíte si představit jak byla po těch 2 kávách nasraná, když jsem přišel domů!" A já po 11 pivech byl v naprosté pohodě ......

5.Diopis manželovi – „Milý Kájo. Nezlob se, ale čekala jsem od manželství víc. Je to pořád
stejné, stereotypní, nic se neděje a mě už to nebaví. Odjíždím k mamince a
podávám žádost o rozvod. Božka.“ Položí dopis na stolek, aby byl na očích a
schová se pod postel. V tom přichází Kája. Přečte si dopis a nahlas uvažuje.
„No co se dá dělat. Všechno zlé je k něčemu dobré.“ Zvedá telefon a volá:
„Ahoj, miláčku, tak ta stará kráva to už asi pochopila a podává žádost o
rozvod. Jen jí tu něco napíšu a za chvíli jsem u tebe.“
Vezme dopis, připíše k němu několik vět a zabouchne za sebou dveře.
Boženka vyleze zpod postele celá ubrečená, přes slzy nevidí a vrhne se na
dopis, kde je připsáno:
„Taky jsem si dělal legraci. Šel jsem na pivo, byly ti vidět nohy. Kája“

Nejlepší odpověď
Kepler

Jiná odpověď-prosím rozveď jaká.

Tedy humor oceňuju, ale ne za každou cenu. Vtípek musí padnout v pravou chvíli. Pár opravdu kvalitních fórů si pamatuju, ale nevyprávím je při každé příležitosti. Nejhorší katastrofa je, když někdo vypráví nějaký dlouhý a trapný vtip a nakonec se sám tomu zasměje. Jako jediný.

Další odpovědi
Danina65

Mám rád(a) vtipy, pamatuju si je i vyprávím.

Vtipy patří do společnosti, už jsem určitě potkala takové, že mi tekly slzy. Vtip mám ráda krátký, suchý, výstižný, třeba anglický humor.Ale na druhou stranu Vladimír Menšík mohl vyprávět o tom, jak šel kupovat rohlíky třeba pět minut a smála bych se také.Vadí mi, když je vtip cílený na někoho v úmyslu ho nějak ponížit nebo zranit.

Jiří Bohumil

Keplere, já, protože si je nepamatuju, tak mám obavy, abych je „nezvojtil“ a tak je raděj ani nevyprávím. Ale není nad dobrý a trefný vtip. Pomůže i z „depky“.

Kepler

Nejlepší vtipy dělají životní situace samy, to prostě nevymyslíš. Ale když už dojde na vyprávěčskou náladu, tak si všichni vzpomínají na staré fóry geometrickou řadou. Pak tě bolí břišní svaly a vovovo to o tom je!